2733
2739

من الان 31 هفتم میتونم از الان برم؟ بیشتر دوس دارم کلاساشو شرکت کنم.مدارک چیا میخواد؟ و اینکه تا چه ساعتی بازه؟ 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

من نرفتم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرکز بهداشت اگه زودتر میرفتی هرماه فشار و وزن و صداقلب جنین میشنیدی الانم دیرنمیشه سونو ازمایشاتو ببر کپی اشو یاخودشو 

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
2731
خیلی دیر اقدام کردی که 20هفته کلاساش شروع میشه

یعنی الان فایده نداره؟ 😢

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
مرکز بهداشت اگه زودتر میرفتی هرماه فشار و وزن و صداقلب جنین میشنیدی الانم دیرنمیشه سونو ازمایشاتو بب ...

آخه تحت نظر دکتر خودم بودم فک میکردم نیازی نیست دیگه.آزمایشا و سونوهامو ببرم کافیه؟ دیگه چیزی نمیخواد؟ 

[QUOTE=90704131]آخه تحت نظر دکتر خودم بودم فک میکردم نیازی نیست دیگه.آزمایشا و سونوهامو ببرم کافیه؟ دیگه چیزی نمیخوا ...[/QUO

ازمایشا رو نمیگیره وارد سیستم میکنه دیگه فک نکنم چیزی بخاد کارت ملی هم ببر نزدیکترین بهداشت خونتون برو منم ۹ماهو بهداشت رفتم

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
2738
[QUOTE=90704131]آخه تحت نظر دکتر خودم بودم فک میکردم نیازی نیست دیگه.آزمایشا و سونوهامو ببرم کافیه؟ ...

یکی از دوستام میگفت باید کپی سند یا قولنامه ببری شما بردی؟تعجب کردم من

یکی از دوستام میگفت باید کپی سند یا قولنامه ببری شما بردی؟تعجب کردم من

ب حامله ها زیاد گیر نمیدن قبض اب اینا ببر واسه اینکه بدونن همون منطقه میشینی یا ن

ب حامله ها زیاد گیر نمیدن قبض اب اینا ببر واسه اینکه بدونن همون منطقه میشینی یا ن

باشه عزیزم مرسی ❤️