2733
2739

سلام خانما اگه ممکنه خواهرانه بگید من چیکار کنم .....؟

همسر من از خانواده روستایی هست وقتی ازدواج کردیم حدود سه سال پیش قرار بود به هیچ وجه اسم روستا برای من نیاره الان به خاطر راکت شدن شغلش و بلد نبودن حرفه ی دیگه و کم درامدی شدید اصرار میکنه بریم روستا که گاوداری بزنه اونجا فامیل شوهر من توی اون روستا هستن و خیلی عوضی هستن و من اونجا رو دوست ندارم به نظرتون چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاصله تون چقدر هست با روستا

اگه ميتونه بره كارش شروع كنه و فاصله كم باشه هر روز بره بياد

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2731

عزیزم الان شوهرت کاردیگ ای جز اینکارمیتونه بکنه؟! اگ اره پیشنهاد بده 

اگ ن همراهیش کن 

خانواده شوهر ۹۰ درصد ادما عوضین 

اما زندگی خودمون مهمه 

بعدشم ازالان حدو حدودو برای شوهرت تعریف کن 

بدونه ک چ جور شرایطی داشته باشن خونواده ش اذیت میشی

تیکر عروسیمه 😍ان شااالله میشه برای اینک سرموعد برگزارشه ب خوبی و خوشی،ی صلوات مهمونم کنی؟!
2738
خب با اون پولی ک میخواد بره روستا گاوداري بزنه تو شهر ی کار کوچیک درست کنه برا خودش 

مثلا چه کاری هر کاری میخواد بکنه همه میگن نکن نمیصرفه میخواد چندین ملیون پول بدی بیای بیرون

نه اگه بخواد گاوداری بزنه باید بریم اونجا فاصلش تا یه شهر کوچیک بیست و پنج دفیقس تا خود شهر یک ساعت

يكساعت ك چيزي نيست همينجوري هم از اين سر شهر تا اون سرش يكساعت ميشه اينا ك تو شهركهاي صنعتي كار ميكنن بيشتر از اين تو راه هستن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم