2737
2739
عنوان

خانوما وارد به مهریه بیان لطفا

100 بازدید | 19 پست

خانوما اگه طرف یه ماشین صد و بیست میلیونی زیر پاش باشه میشه از طریق توقیف اموال گرفت ؟و چقد طول میکشه ممنون

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله میشه گرفت برو اداره اجرای سازمان ثبت مهریه تو بزار اجرا فکر کنم پنج الی شش ماه حدوداً زمان ببره

عزیزم اگه تو شکایت کنی بعد طرف بفهمه و بره ماشین رو به اسم یکی دیگه بزنه چی میشه

2728
بله برو شکایت کن مامور میدن ببر بگیرن ماشینو

فک کنم به این سادگی هم نیست عزیزم،شما انجام دادی؟

2738
فک کنم به این سادگی هم نیست عزیزم،شما انجام دادی؟

خاله من انجام داد گلم فوری یه مامور دادن رفت خوابوند ماشینو البته اگه ماشین به اسم شوهرت باشه میشه

ندارم ندارم ندارم....
سعی کن بو نبره اگه بفهمه ماشین شو وکالتی میزنه ب نام یکی دیگه نمیشه توقیفش کرد

میدونی هنوز خبر نداره و اینکه ماشین پونزده میلیون قسطش مونده و گرو ایران خودرو هستش و کارت سبزش و سندش دست خواهرمه

خاله من انجام داد گلم فوری یه مامور دادن رفت خوابوند ماشینو البته اگه ماشین به اسم شوهرت باشه میشه

عزیزم بخدا خواهرم کارمنده و خودش ماشین رو پول داد و اون عوضی با زورگویی به اسم خودش زد حالا دو قسطش مونده و گرو ایران خودرو هستش نمیدونی تکلیف چی میشه

عزیزم اگه تو شکایت کنی بعد طرف بفهمه و بره ماشین رو به اسم یکی دیگه بزنه چی میشه

ببین باید سعی کنی نفهمه ، اول بگو تهران هستی یا شهر دیگه ؟؟؟

پس شما نرو سازمان ثبت اسناد مستقیم برو دادگاه برات توقیف مال انجام بده ، آخه از دو طریق میشه مال توقیف کرد یا شکایت دادگاه یا سازمان ثبت ، اگه از طریق دادگاه شکایت کنی و بعد از شکایت تو ماشینو منتقل کنه اون موقع میتونی دوباره درخواستتو تو دادگاه مطرح کنی و اون انتقالو قاضی میتونه باطل کنه

2706