2737
2739

سلام 

من امسال سال دوممه زیاد امید ندارم میدونم اون چیزی که میخام رو تو این یه ماه نمیتونم بدست بیارم ولی اگر یک سال خوب بخونم مطمئنم که میشه ولی یه حس خییییلی عجیبی نسبت به سال سوم دارم نمیدونم چطور بگم ولی انگار که اطرافیانم دیدشون نسبت بهم عوض میشه و کلا از اینجور فکرها عذابم میده 

بیشترین سالی که دیدید طرف پشت کنکور بمونه چند بوده؟و بعد چی قبول شد؟مرسی

میشه با دل های پاک تون دعا کنید خواهرم باردار بشه؟۴ سال منتظرم خاله بشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از حرف های فامیل که بعد از اومدن نتایج میزنن عذاب میکشم و فکر کردن به پول هایی که خرجم کردن و نتیجه هم نگیرم

2728

دید بقیه مهم نیست... ولی برام عجیبه که چه طور این همه وقت لازمه؟ کسی که بخواد واقعا بخونه دو سال کافی هست.

من کسانی که دیدم زیاد خوندند رشته‌ های خوبی قبول نشدند.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

یه چیزی بهتون بگم کنکوری های عزیز صد سال هم پشت کنکور موندین دوغوز اباد هم قبول شدین تو رو خدا یه رشته ای برین که مورد علاقتون باشه و درامدش خوب باشه خواهر من 4 سال هر چی قبول شد نرفت گفت فقط پرستاری بعدشم ازاد یه شهر پرت رفت چقدرم طول کشید تا تمام کنه چون بچه داشت اما زنگ زد بیمارستان واسه کار گفتن فردا صبح بیا سر کار ما که شاخ در اوردیم البته الان رشته های بیمارستانی اشباع داره میشه حواستون رو جمع کنید تا بیاین فارغ التحصیل بشین می بینین هیچ جا کار نیست تو رشته دقت کنید

من دومین سال رادیولوژی قبول شدم..اگه ی سال دیگه میخوندم پزشکی قبول میشدم ولی حوصلم نکشید

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

سلام

من خودم دو سال پشت کنکور موندم

اما بعدش قبول شدم یه رشته خوب و الان ده سال هست که سابقه کار دارم. 

البته من دهه شصتی هستم و زمان ما کنکور مثل الان نبود. الان قبولی راحتتر از قبل هست. 

پشت کار داشته باش و همین یکماه رو هم بخون شاید نتیجه گرفتی.

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰
دید بقیه مهم نیست... ولی برام عجیبه که چه طور این همه وقت لازمه؟ کسی که بخواد واقعا بخونه دو سال کاف ...

عزیزم دو سال برا کسی که خونده باشه کافیه من این دو سال رو نخوندم این یک ماه رو هم محکم میخونم ولی خب میدونم نتیجه دلخواهم رو نمیگیرم شاید دولتی هر رشته ای رو بیارم ولی من فقط رتبه زیر ۸ هزار رو میخام و میدونم که غیر ممکنه تو این یک ماه ولی تو یکسال شدنیه

من دومین سال رادیولوژی قبول شدم..اگه ی سال دیگه میخوندم پزشکی قبول میشدم ولی حوصلم نکشید

ببخشید میشه یخورده بیشتر در مورد نحوه خوندن سال دوم تون راهنماییم کنید؟ممنون میشم مثلا از کی شروع کردید و از روزی چند ساعت و درصدهاتون  

عزیزم دو سال برا کسی که خونده باشه کافیه من این دو سال رو نخوندم این یک ماه رو هم محکم میخونم ولی خب ...

سلام،چطور میگی تو یک ماه نمیشه زیر هشت هزار بیاری،،،میشه خوبم میشه،فقط کافیه یه برنامه ریزی کنی و ب درس زیست شیمی خوب مسلط بشی،بقیه درس ها را هم گلچین کن(بخش های ک بهتر بلدی ،بخش های که یادگیریشون راحت تره و پر سوالا) و بخون،اگه با برنامه ریزی و نهایت تلاشت بخونی حتما قبولی