2737
2734
عنوان

پاتوق دوستانه خانوم های گل رشتی

71 بازدید | 3 پست

خانوم های گل رشتی ، من تایپک های قبل رو بررسی کردم و متوجه شدم دیگه کسی به اونصورت اونجاها فعالیت نداره... واسه همین این تایپک رو ایجاد کردم که بهتر بتونیم به خانوهای ساکن رشت کمک کنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمها بیاید در مورد هر چی که دوست دارین اینجا صحبت کنیم نظر بدیم رضایت و عدم رضایتمونو اعلام کنیم
دکترهای خوبی رشتی
آموزشگاه های زبان و خیاطی و موسیقی و آرایشگری و ... موجود در رشت
آرایشگرا و خیاطی های خوب رشت
رستوارن ها و کافی شاپ های رشت

مزون های بهاره در رشت
.

.

از خودم اول بگم تا بیشتر آشنا بشیم
مهسا هستم ، شیرازیم و همسرم خرم آبادی،  29 سالمه، شاغلم(آزادکار) ، یکسال هست ساکن شهر زیبای رشت شدیم با همسرجانم، نی نی هم نداریم فعلا...
تا حالا فقط با سرچ اینترنتی جاهای خوب رشت رو تونستم پیدا کنم چون اینجا کسی رو نداریم
دندون پزشکی کادوس تو میدون قلی پور دکتر کنعانی و دکتر داوودی پیششون رفتم و خیلیییییییییییی راضی بودم
دو تخته فرش از فرش فروشی فرهی خریدم از سمت میدون قلی پور به سمت بیمارستان پارس که خیلی زیباست و کاشان اصله
باشگاه خیلی خیلی خوب رهام در خیابان 178 گلسار که کلاس بدنسازی و پیلاتس میرم و واقعا راضیم
دیگه فعلا همینا

2731