2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی سال98

319 بازدید | 25 پست

خانمایی که امسال اقدام کردین برای بارداری بیاین لطفا اینجا با هم باشیم و از تجربه هامون بگیم شاید بتونیم کمکی به هم کنیم لااقل از نظر روحی

چند وقته اقدامی

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

من این ماه اقدام کردم نتیجه نداد ک 😭

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فعلا کیت تخمک گذاری گرفتم به احتما زیاد فردا تخمک گذاری دارم میخام دوروز بعدش اقدام کنم که دختر ب ...

برای دختر از فردای پریودی اقدام میکردی یه شب درمیون

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

خدایا یعنی میشه منم به زودی مادر شم خسته شدم از انتظار 

دلم میخواد زودتر پری شم برم دکتر 

تا الان عقب نمینداختم الان چندماهه اینجوری شدم

مشکل شوهرم کم بود خودمم اضافه شدم 😩😩

من خودم یه گل پسر دارم دارم برای دومی اقدام میکنم دلم میخواست ماه رمضون نطفه بسته بشه که نششد و دیرو ...

من شب اول ماه رمضون اقدام کردم فرداش پری شدم.یک سوال اقا راسته میگن ا ب م ن ی باعث دفع عفونت رحم میشه من از اون روزی که اقدام کردم ترشح ابکی دارم وزیر دلمم گاهی وقتا تا کمرم درد میگیره البته ببخشید 

من شب اول ماه رمضون اقدام کردم فرداش پری شدم.یک سوال اقا راسته میگن ا ب م ن ی باعث دفع عفونت رحم میش ...

نه عزیزم

اگه اینطوری  بود که همه با منی درمان عفونت میکردن.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706