2737
2734

اه د بگووووو دیگه😒

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ای جانم چه دوستدارم اینجور باباهای رو

حالا اگه شوهریه کاربربود همه میریختم وکلی بدوبیرا اما چون باباییه باکارش حال میکنیم😂😂😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2728
خواهر کوچیکترم همش سرش تو گوشی مامانمه 😑بعد بابام گوشیو قائم کرده حالا خواهرم به فامیلامون گفته باب ...

چ فکرایی ک نمیکنن😂😂😂

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
گفتم بخدااااا 😓

دیرگفتی اخه😂😂😂

2738