2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به حركت مادر هيچ ربطي نداره  من شنيدم كه ممكنه ژنتيكي باشه

چرا ربط داره خانوم ... 

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
واقعا؟؟ علت دیگه ای نداره ینی؟؟

من دوتا شکم زاییدم تجربه دارم گلم .. دکترم هم تاکید میکرد بعد از چهار ماه خواستی اون پهلو بشی بلند شو بشین بعد 

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
واقعا؟؟ علت دیگه ای نداره ینی؟؟

به کمر خوابیدن هم باعث میشه بند ناف پاره بشه ممکنه البته ..

2738
چرا ربط داره خانوم ... 

ببين عزيزم آب دور جنين همه فضاي اطرافشو پر كرده و كيسه آب هم سر جاي خودش ثابته 

غلت زدن مادر باعث جابه جايي كيسه نميشه در نتيجه با حركت مادر جنين حركت نميكنه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
ببين عزيزم آب دور جنين همه فضاي اطرافشو پر كرده و كيسه آب هم سر جاي خودش ثابته  غلت زدن مادر ب ...

نظر شما هم محترمه گلم