2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کارشناسی  شیمیم  الان مدام میگن برو ارشد بخون هرچقدرم میگم   گرایش هاش به درد  نمیخوره گوش نمیدن

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

میگن برو ارشد بخون تا بری  سرکار هرچیم  میگه اگه  قرار بشه برم  سرکار با کارشناسیم میرم گوش نمیدن

2738

منم شیمیم باشرط معدل میتونستم برم ارشد ولی نرفتم چون کارنیست بخونم که چی بشه؟ الان هم دوره ای های من که درسشون خوب نبود دکترا دارن ولی کارندارن اول کاربعد درسم میشه خودنددرکنارش شمام اگه شهرتون صنعتیه توکارخونه ها درخاست بدین کارپیداکردی بعد واسه ارشد اقدام کن

منم شیمیم باشرط معدل میتونستم برم ارشد ولی نرفتم چون کارنیست بخونم که چی بشه؟ الان هم دوره ای های من ...

بهشون  میگم گوش نمیدن😕😕😕 گفتم  اگه   بخوام برم با همین لیسانس میرم  بله  شهرمون صنعتی هست

من الان دوباره دارم میخونم واسه کنکور کارشناسی شاید یکی از رشته های پیراپزشکی رواوردم. بااینکه عاشق ...

همون

بهشون  میگم گوش نمیدن😕😕😕 گفتم  اگه   بخوام برم با همین لیسانس میرم  بله   ...

قراره امسال اموزش و پرورش استخدامی داشته باشه احتمالادفترچش خرداد میادبشین ازالان بخون ایشالا رشتمونو بخان قبول شدی بعد میتونی راحت بخونی واسه ارشد

2706