2733
2734

۴۰ روزه دیگه کنکور دارم افسردگی گرفتم فقط گریه میکنم سردرد شدید دارم و همه جای بدنم درد میکنه شبا خواب درست و حسابی ندارم حوصله درسو ندارم نگران آیندمم از الان غصه آیندمو گرفتم....کسی مثل من بوده چیکار کرده خوب شده؟چیکار کنم تمرکزم زیاد بشه و بتونم درس بخونم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مثل تو بودم

کنکورمو گند زدم

بعدم آیندم خراب شد

الانم مثه سگ پشیمونم میگم کاش مثل ادم اون موقع درس میخوندم

اخه این حالتا طبیعبه همه قبل کنکور اینجوری میشن ولی کسی برندس که این یکی دوماهو خوب بخونه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2738

خدا کنه تعویق بیفته ولی فک نکنم بشه این نماینده ها 💩از این حرفان

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

سلام دوست عزیز داداش منم کنکوریه هر وقت بی انگیزه میشه میره پستای انگیزشی اینستا رو نگاه میکنه روحیه میگیره تا چند ساعت بیوقفه میخونه ایه سبحان من لایعتدی .......هم معجزه میکنه باید بهش اعتقاد داشته باشی 

یه کم برو بیرون بادی به کله ت بخوره حال و هوات عوض بشه. بعد هم گرمی جات بخور تو شادابی اثر داره. افس ...

چند ماهه پامو نزاشتم بیرون خیلی دوست دارم برم ولی مامانم نمیزاره برم

2706