2733
2739
عنوان

خانما توروخدا بیاین،کیفمو زدن

155 بازدید | 14 پست

کیف پولمو فک کنم زدن،کارت بانکیمو،شناسنامه،و کارت ملیم توش بوده،چیکار کنم؟کارت بانکیمو لازم دارم،برم بانک کد ملی بدم بهشون ،کارتمو میدن ؟شناسنامه و کارت ملیم برم دنبالش،تا کی المثنی میاد؟

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پلیس چیه پس؟ 

پلیس چی؟ینی بگم دزدیدن؟من نفهمیدم حتی کی برداشتن،در کیفم دیدم بازه،اومدم خونه دیدم نیست،پلیسم کاری نمیکنه،دوندگی الکیه بنظرم

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
باید کارتتونو مسدود کنید

کارت ملی و شناسنامه ندارم،میشه؟

زود برو بانک مسدود کن

کارت ملی و شناسنامه ندارم،بعد کارتمم لازم دارم،چیکار کنم،کل زندگیم تو کارتمه

2738

فعلا برو کارت رو بسوزون ، اول پیگیری کن شاید بندازه صندوق پست ،برو از اداره پست پیگیر باش، کارت ملی اگه قدیمی باشه زود میدن، شناسنامه هم اگه قدیمی باشه یهفته

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
فعلا برو کارت رو بسوزون ، اول پیگیری کن شاید بندازه صندوق پست ،برو از اداره پست پیگیر باش، کارت ملی ...

دوتاش جدیده شانسم😭 مگه عکس ادمو ندارن توسیستم؟برم کد ملیمو بدم کارتمو نمیدن بهم؟

همراه بانک ندارین؟ تو همراه بانکم میشه کارتو مسدود کرد با کُپیه مدارکتونم‌ میتونید اقدام کنید فک ک ...

هیچیشو ندارم،خاک بر سرم ،زنگ بزنم بانک بپرسم کاشکی

پلیس چی؟ینی بگم دزدیدن؟من نفهمیدم حتی کی برداشتن،در کیفم دیدم بازه،اومدم خونه دیدم نیست،پلیسم کاری ن ...

حالا باز تو برو بگو ضرر ک نمیشه. اما اول کارتتو مسدود کن فوری

prove yourself to yourself not others
دوتاش جدیده شانسم😭 مگه عکس ادمو ندارن توسیستم؟برم کد ملیمو بدم کارتمو نمیدن بهم؟

باید بری توضیح بدی، ببین اول بروبانک، بعد پست مرکزی شهرتون سایت گمشده ها رو بگیر مرتب چک کن، اگه سایت نداشت شماره تلفن بگیر شاید دزده بندازه صندوق پست،یا بیرون یکی دیگه بندازه صندوق

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2706