2733
2739
عنوان

داستان زندگی من بعد از ۷ سال سکوت

| مشاهده متن کامل بحث + 5479 بازدید | 98 پست

سلام چرا همه طلاقو پیشنهاد میدید؟ همه ی زندگی که پول نیست. طلاق بگیری خواهرشوهر بدجنست شاد میشه. میخوای دشمنت شاد بشه؟ به نظر من شیرینی بخر برو از بابات معذرت بخواه. بگو بچگی. کردم. خونه ی بابات باش. به همسرتم بگو تا وقتی نیای شهری که والدینم زندگی میکنن من برنمیگردم. محکم بایست رو حرفت. دوری و دوستی همسرتم با سیاست رامش کن بگو. بهتره برای ارامش زندگیمون دور باشیم. و بابام مریضه بهانه بیار. 

دخترم چی ..... از شوهرم متنفر شدم اما دخترم چی.... دارم نابود میشم😔😔😔😔

ازت خواهش میکنم طلاق نگیر.حیف دخترت که بشه دختر طلاق.بهشون رو نده.جوابشون را نده.فکر همشون مردن.به شوهر و دخترت بچسب.همه اینچیز ها تموم میشه.بیشتر از قبل از به خودت و دخترت و شوهرت کلاس بده.شوهرها چشمشون به دهن زنشونه.روشون کم میشه.تو میتونی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان یجوری نظر میدن انگار اگه با یه خانواده هم سطح خودش ازدواج میکرد دیگه هیچ مشکلی نداشت

عزیزم این مشکلات و درگیری ها همه جا همه خخانواده ها پیدا میشن ..همیشه یکی هست که بهم بزنه حسودی کنه فتنه به پا کنه ...دوم شوهرت دوستت داره .بهش بگو چرا ناراحتی ازش دلیل موجه بخواه واسه رفتارش...حالا اون اشتباه کرده .دیگه چرا خودخوری میکنی رفتی تو فاز افسردگی؟ ب خاطر پدرت هم صبر کن یکم حالش بهتر شد باهاش حرف بزن از دلش در بیار و همه چی رو بهش بگو ..

2731

عشق كيلو چنده بابا؟!

آدم هاي گري گوري و بي فرهنگ

اگه واقعا همچين شرايطي داشتي حيف تو!!!

با يكي از استادهات ازدواج ميكردي يا با يكي در حد خودت

الانم خونه رو ببر نزديك مادرت و اصلا باهاشون رفت و آمد نكن

یا صاحب الزمان ادرکنی
بنظره من با شوهرت صحبت نکن هرچی تو دلت هست روداخل نامه بنویس بهش بده وقتی نیستی بخونه ببین نتیجش چی ...

عزیزم نامه بنویسه که بازم احمد ببره بده خواهرش بخونه وبین فامیلا پخش کنه؟؟

دخترم همه زندگیمه نمیتونم ولش کنم تا ۷ سال مال منه دخترم درسته؟

بعدش،میتونی حق رشد بگیری تا نه سالگی ک خودش بعد انتخاب میکنه با کی باشه ...شوهرت اهل کتک کاریه؟؟؟؟بسوزه پدر عشق و عاشقی ...عجب انتخابی ...