2733
2734
عنوان

بچه ها خواب دیدم تعبیرش اینکه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2233 بازدید | 41 پست

منم خواب دیدم گفتن این ایع رو بخون بعد نحوه مرگت رو مینویسه و ظاهر میشه ی عبارتی هم اومد مث اغلاق ال...

یادم نیس

پریدم از خواب قلبمم درد گرفته میگم حتما مشکل قلبم جدی میشه و میمیرم😩 اه چ مسخرسسسس

برای آرامش همه نی نی سایتیا صلوات😍😂😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خواب دیدم گفتن این ایع رو بخون بعد نحوه مرگت رو مینویسه و ظاهر میشه ی عبارتی هم اومد مث اغلاق ال ...

من الان دست چپم وایساده درد از ترس میخکوب شدم

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
یعنی چی زندان رو نشناختی 😂😂😂😂 مگه تاحالا چند تا زندان دیدی که یکیشو حالا نشناسی😂😂😂😂 اینا عوا ...

آره بابا قدیما شهرا کوچیک بود و مردا حداقل یه بار پاشون به زندان باز میشده .زندانارو میشناختن

این تعبیر خواب برا اوناست خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740

خواب صبح تعبیر نداره تو تعبیر خواب ننوته بود اینو

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘
من الان دست چپم وایساده درد از ترس میخکوب شدم

حالا از ترس نمیری خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706