2737
2734
عنوان

دوستان دخترم هشت سالشه، دیروز بهم گفت میشه سبیلامو برداری؟ چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6974 بازدید | 173 پست
اگ خیییلی زیاده از ۹ بردار براش

😐😮

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام عزیزم

اگه تحمل دردش رو میکنه انجام بده

من مخالف آرایش دختر هستم

حتی خیلی ناراحت میشیم میبینم به دخترا رژ میزنن توی عروسی

ولی چون ی مدت توی مدرسه کار میکردم دیدم دخترایی که سیبیل دارن رو باقی دخترا خیلی ازار میدن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

زیر بار نریا دیگه باید هرهفته براش سیبیل برداری بیخیال بابابعد اون حالت صورت کودکانه اش از بین میره 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

شاید دوستاش تو مدرسه مسخره اش میکنن ناراحت میشه. به نظرم با روانپزشک کودک صحبت کن. روانپزشک اای آنلاین هم هستن میتونی با اونا مشورت کنی. اگه خیلی روی روحیه اش تاثیر بد داشته باشه شاید بد نباشه هر روز یه دونه از سبیلاشو برداری اینطوری هم درد نمیکشه هم به مرور سبیلاش محو میشه تابلو نمیشه که سبیلاشو برداشته

دخترم تمام زندگیمه🙆
حالا سبیل سبز داعون اخه مگه چند سالشه که به این فکر افتادهر

حتما دخترای همسال اذیتش میکنن

اونم اعتماد بنفسش اومده پایین 

دخترا در این موارد خیلی بی رحم هستن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706