2733
2739

عزیزم لابیا پلاستی حس جنسیتون رو خیلی خیلی کم میکنه
برای بضیا هم از بین میبره
پیشنهادم اینکه اینکارو نکنی
شما هرجور ک باشی زیبایی

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

اگه فقط لبه ها برداشته شده که بازم اون مورد دلخاه نمیشه ولی اگه باعرضمعذرت با چ وچول برداشته شه که کلا میل جن سیتون میاد پایین بخاطر یه خوشگلی .اگه زیادبراون مشکلی نداره فک کنم نکننین بهتره .چون منم یهمدت زیادپیشو گرفتم دکترم رفتم ولی بعدمنصرف شدم چون خودم میل ج نسیم پایینه اینکاروهم بکنم دیگه میشم ادم فضایی😀درضمن دکتر به من گف که برو اول بزاربچه هات بدنیا بیان بعداگه خاستی بیا عمل چون ممکنه فرمش بازتغییرکنه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جراحی لابیاپلاستی رو میل جنسی که تاثسر نداره.اگه مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی و عوارض لابیاپلاستی نگرانت میکنه باز حق داری.میخوای برو سایت سپیدیار قسمت تجربه ی عمل لابیاپلاستی رو بخون بقیه کسایی که انجام دادن نظراشونو گفتن .ببین نظرت چیه.من خودم  میخوام جوانسازی واژن با لیزر انجام بدم نگرانم عوارض لیزر جوانسازی واژن بهم اسیب نرسونه

2731
قربونت.حالا اگه بازم سوالی درباره جراحی زیبایی زنان داشتی ازم برس.

لیزر موهای زاعد بیکینیرو باید قبل لیزر روشن سازی پوست انجام داد خیلی وقته فکرم درگیره لابیا پلاستی هست

2738
پیش کی میخوای عمل کنی؟اون تجربه ی عمل لابیاپلاستی خوندی؟نتیجت چی شد ؟

عزیزم من پیش دکتر الهه ثناگو جراحی لابیاپلاستی انجام دادم و خداروشکر بعدش اصلا مشکلی نداشتم ولی طفلی دوستم پیش یه دکتر دیگه رفته بود و خیلی اوضاع خوبی نداشت و خونریزی پیدا کرده بود و نامتقارن بودش مجبور بود دوباره جراحی انجام بده 

من و یکی دو تا از دوستام پیش دکتر ندا سالاریه عمل کردیم خیلی خوب بود نه دردی نه خونریزی از نتیجه هم راضی بودیم پیشنهاد میدم پیش ایشون برید کسایی که میخوان عمل لابیا انجام بدن مطب گاندی جنوبی ۸۸۶۵۶۱۵۸

من هم لابیاهای خودم بزرگ بود و هم بعد از زایمان بد شده بودو خیلی زمان رابطه با شوهرم خجالت می کشیدم و اذیت می شدم. با شوهرم صحبت کردمو و راضیش کردم تا عمل لابیاپلاستی کنم.  خداروشکر هم از عمل راضی ام هم همسرم از رابطه جنسی لذت بیشتری می بره تمام این موارد مدیون دکتر بهمن پورم که عالی عمل کرد.

2706