2737
2739

نه بابا

فقط بهش معتاد نیشی😂

من شب عید زدم

الان رو خط اخمم حساس  شدم یکم که اثرش نیره دوباره باید برم بزنم😁

من دوست دارم حالت چهره ام از اخمو بودن درومد دست خودم نبود عضله های اخمم بیش از حد فعال بود

اللن خیلی راضی ام چهره ام باز شد

نه بابا فقط بهش معتاد نیشی😂 من شب عید زدم الان رو خط اخمم حساس  شدم یکم که اثرش نیره دوباره ...

هزینه هربار چنده وماندگاریش چند وقته

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هزینه هربار چنده وماندگاریش چند وقته

راستش من پیش یکی از دوستان رفتم که فقط هزینه دارو رو میگیره

داروهای خوب معمولا تا ۵ ماه موندگارن ولی ممکنه زودتر هم نیاز به تمدید باسه

اما داروهای چینی موندگاری زیادی دارن اما بعد از اون دیگه هیچ داروی دیگه نمی توتید تزریق کنید

چینی نزنید

راستش من پیش یکی از دوستان رفتم که فقط هزینه دارو رو میگیره داروهای خوب معمولا تا ۵ ماه موندگارن ول ...

منم خط اخم دارم بایه خط روپیشونیم که داره عذابم میده

هزینه دارو چقد میشه

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
چه خوب؟رو‌پیشونیتم زدن؟

اره عزیزم من هم میشونی هم خط اخم هم یکم برای بالا رفتم گوشه ابرو هم چروک ارطراف چشم زدم

یه دارو رو مز تونید برای کل صورت استفاده کنید اما بعضی از دکترا ناجوانمردانه پول یه داروی کانل رو میگیرن و فقط نصفش رو استفاده می کنن نصف دیگه رو واسه یه نفر دیگه نی زنن

بعضی دکترا هم اب مقطر قاطی دارو مب کنن

توصیه می کنم جای مطمئن برید

2738
من ۱۶۰ هزینه دارو دادم همین رو خیلیا پونصد تا یه تومن میگیرن

چه خوب باید بگیرم