2737
2734
عنوان

آیا پسره قبول میکنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 39 پست
خب چرا نباید رابطه داشته باشه ببین نمیگم هدف از ازدواج رابطه ی جنسیه ولی یکی از دلایل ازدواجه

خب دوست ندارم توخونه پدر رابطه داشته باشم...زشته ب نظرم

#🚫نکن  لایک لطفا💋💋💋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۶/۷ ماه..کم تر از یه سال

والله تو فامیل ما تا جایی که دیدم بعد عقد نهایت سه ماه طولش دادن و بند و اب دادن 

ولی شش ماه رو شاید  بشه یه جور کجدار و مریض گذراند ولی باز خیلی به مردت داره الان با دوس دترشون همه رابطه دارن شما که زن عقدیشی باید دید چی میشه ولی فکر نکنم خشک و خالی هم بشه

عقد ولی خب هنوز خونه خودشون نیستن...

بسته ب توافق طرفین داره

کسی نمیتونه شما رو مجبور کنه برای رابطه

قبلش باهاش صحبت کن

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2728

و اینکه اگر بخوای همسر عقدیتو از رابطه محروم کنی از لحاظ شرعی اشکال داره

خدا حلال کرده شما چرا داری حرومش میکنی

اگه میخوای رابطه ی کامل نداشته باش ولی کلا بخوای هیچ کاری انجام نده منطقی نیست

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
بله عزیزم , درسته ک خیلی اصرار میکنن تواین مدت ,ولی میتونید یجوردیگه نیازهاتون.برطرف کنیددحتما ک.نبا ...

میگه کلا هیچ رابطه ای نباشه

نه کامل نه حتی سطحی😑

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2740
خب دوست ندارم توخونه پدر رابطه داشته باشم...زشته ب نظرم

ببین خیلی سخته این چیزی که شما میخوای یعنی شما نمیخوایین تو ابن ۷ ماه مسافرت دونفره برین نمیخوایین بقل هم بخوابین خدایش خیلی سخته یجور که خودتون نفهممین یهو وا میدین 

2706