2733
2739
عنوان

از پوشک گرفتن پسرم..راهنماییم کنین

147 بازدید | 10 پست

سلام دوستان پسرم دو سال و ده ماهشه هنوز خوب حرف نمیزنه،دسشویی شو هم متوجه نمیشه. اطرافیان میگن از پوشک بگیرش موندم چکار کنم بگیرم نگیرم اصلا بااین شرایط میشه بگیرمش..خانما کسی شرایطش مثل من بوده؟ راهنماییم کنین ممنون

به نظرم خیلی دیر گرفتیش همین الان شروع کن تا راه بیفته پسر بچه ها هم معمولا دیرتر حرف میزنن پوشک گرفتن اصلا ربطی به حرف زدنش نداره آخه من دیدم بچه ی سالع رو هم از پوشک گرفتن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط میدونم ک بچه رو نباید به خاطر از پوشک گرفتن اذیت کرد به نظرم هر وقت خودت حس کردی وقتشه از پوشک بگیرش به سخن اطرافیان اهمیت نده

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
2728

تو باید یادش بدی اول شروع کن هر نیم ساعت ببر دسشویی بگو جیش کن یا پی پی بعد کم کم بگو هروقت جیش داشتی بهم بگو بهت آب نبات میدم هروقت گفت بهش آبنبات بده تا کم کم بیفته رو روال پسر من دو سال و نیم کامل دیگه یادش دادم

نمیدونم بخدا موندم چکار کنم میدونم دیرشده چون اصلا به دسشوییش واکنش نشون نمیداد هیچ اقدامی نکردم

دیر نشده اصلا بزار سه سالش بشه خودش میگه من عجله کردم مثل چی پشیمون شدم پسرم رو ۸ ماه ادیت کردم تا بگه نگفت خرداد میشه سه ساله الان خودش قشنگ داره میگه

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2738