2737
2739

خانوما من با نامزدم هيچ رابطه كامل و دخولي نداشتم اما خب بوسه و نوازش و بغل و اينطور چيزا بوده و اشتباهي كه كردم باهاش توي اس ام اس و پي ام در مورد اين مسائل حرف زدم مثلاً اگه همو بغل ميكرديم جفتمون در مورد ا..ر..ض...ا شدن حرف زديم اما پرده بكارتم سالمه و به خدا هيچ رابطه دخولي نداشتم

حالا كه كار به جدايي كشيده ميترسم اون اس ام اس و پي امارو نشون بده به قاضي و بگه اين با من رابطه داشته پس ديگه حق حبس نداره

الان من حق حبس دارم يا ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم از صبح چندین بار راجب این موضوع تاپیک زدی

معلومه ک خیلی استرسی و زود باور هستی و نامزدت هم دست گذاشته رو چیزی ک ازش اگاهه 

دوستان چندین بار جواب دادن اما بازم نگرانی

نگرانی رو بزار کنار لازم هم نیس بهش باج بدی

مهریه رو بزار اجرا دو بار تو فامیلشون ابرو ریزی در بیار وبت میکنه یا اگر میتونی مدرکی ازش پیدا کن ک بتونی طلاق بگیری.

چند سالته?

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

وواااایییی عزیزم
اون بیاد اونجا بگه من دخول کردم فلان کردم بهمان کردم قاضی اصن توجه نمیکنه
چ برسه ب پیام
قاضی اول از خودت میپرسه حرف دختر شرطه بعد معرفی میکنه پزشک قانونی خیلی از قاضیا همین کلامیه دخترو قبول میکنن
مثلا قاضی من از من پرسید باردار ک نیستی گفتم نه ازمایشم دارم نشون بدم گفت نه نیازی نیست حرف شما قبوله
برا رابطه ام میپرسن عقدین یا عروسی میگی عقد همین ک میگی عقد خیلیاشون مینویسن باکره
چون طلاق زیاد شده برا اینکه دخترا بتونن مجدد عروسی کنن خیلیاشون بدون نیاز معاینه مینویسن بکارت

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
بعدشم واسه معاینه میفرستن چرا جدا میشی جدایی خیلی سخته

من از جداییم راضیم
جدایی در یک شرایطی ک دیگه چاره ای نداری خیلیم خوبه

واقعا واسه من خیلی سنگین تموم شد خیلی هنوز بعداز ۳ سال اثارش تو مخم هنوز هنوز در حقم ظلم شد ظلم

منم خیلی ظلم دیدم و سختی کشیدم
اما الان ک خلاص شدم همش میگم خدایا شکرت ک راحت شدم وگرنه حتما مریضی چیزی میگرفتم میمردم