2737
2739
عنوان

خدایا سپاسگذارم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 33 پست

خدای خوبم به خاطر داشتن همسرم سپاسگزارم ، تنها کسی که در همه سختیها و دردهام کنارم بود و تنهام نذاشت 

خدای خوبم از حکمتی که در زندگیم رقم زدی بی خبرم ، چهارمین بارداریمم ناموفق بود ولی سپاسگزارم  چون بی شک خیریتی داشته که بعدها برایم مشخص خواهد شد و اطمینان دارم برایمان بهترین ها رو در نظر داری

خدا جونم برای آرامشی که دارم ازت ممنونم🌹🌹🌹🌹🌹🌹

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گریه م گرفت چرا من نمیتونم شاکر باشم امیدوارم به زودی نینیت رو بغل کنی

چرا عزیزم 

به قول دیالوگ فیلم طلا و مس خوشبختی دیدن چیزای کوچیکه 

هر چیزی رو که فکر می کنی برات مشکله سعی کن از جنبه دیگه نگاه کنی

مثلا من دعام همیشه اینه که خدا بهم بچه سالم و صالح بده  اگه این ۴تا میموندن ولی سالم نبودن چی یا اصلا سالمم بودن و صالح نبودن و پس فردای روزگار باعث خجالت من و همسرم بشن چی؟؟؟؟

من به خدا هم ایمان دارم هم اطمینان ، ناراحت شدم اولش ولی در حد یکی دو ساعت و بعدم گفتم راضیم به رضای خدای مهربونم

یه وقتایی ما درک نمی کنیم چیزی که از خدا می خوایم شاید مصلحتمون نیست شاید اگه بهش برسیم اونی نمیشه که تصور می کنیم

شاکر باش از هر چیز کوچیکی که داری از یه لبخندی که رو لبای خودت یا عزیزانت میشینه

در حال حاضر توی زندگیت مشکلی نداری ؟ من مشکلی دارم که باعث شده کور بشم و قدر بقیه نعمتها رو ندونم و ...

چرا عزیزم ولی سعی میکنم درگیرشون نشم خدایی ک تا الان مشکلاتمونو حل کرده و کمکمون بوده از این به بعدم کنارمه

توکل به خودش

دنیا رو زیاد جدی نگیر.دوست من

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2738
گریه م گرفت چرا من نمیتونم شاکر باشم امیدوارم به زودی نینیت رو بغل کنی

سعی و تلاشتو بکن جای اینکه کمبودا رو ببینی جاهایی رو ببین ک اگه خدا نبود واقعا از پسش بر نمیومدی دوست من.اونوقت بابت داده و نداده خدا شکر گزار خواهی بود

حتی اگه پای سلامتی بچم وسط باشه؟

خدایی ک این بچه رو تو دامنت گذاشت خودشم میدونه که چطور حفظش کنه.توکلت به خودش باشه.خدا همراه همه لحظه هات باشه

حتی اگه پای سلامتی بچم وسط باشه؟

انشاالله که بچت صحیح و سالم باشه 

ولی شاید یه امتحانه ، مگه حضرت یعقوب با فرزندش امتحان نشد ؟؟؟

عزیزترینم خدا اگه اگه دردی هم میده باز جای شکر داره 

فقط برای اینکه فکر نکنی حرفایی که میزنم الکیه و شعاری 

دور از جون همه عزیزانت ، من ۲ سال و ۴ماه پیش پدرم رو از دست دادم ، روزی که پدرم سکته کرد رفته بود تا مهمونایی که برای شام دعوت کرده بود رو بیاره خونشون .... رفت و همونجا حالش بد شد و سکته کرد و تموم و دیگه برنگشت خدا شاهده ، پدرم عزیزترین کسم بود در حدی که تا ۳روز هیچ درکی از اطرافم نداشتم چون شوک سنگینی بهم وارد شد ولی وقتی به خودم اومدم بازم چیزی داشتم که خدا رو شاکر باشم ، گفتم خدا رو شکر که پشت فرمون حالش بد نشد که به ۲ نفر دیگه هم میزد و ۲تا خانواده دیگه هم بدبخت میشدن

انشاالله که بچت صحیح و سالم باشه  ولی شاید یه امتحانه ، مگه حضرت یعقوب با فرزندش امتحان نشد ؟؟ ...

وای خدای من خدا رحمتشون کنه

خیلی دل بزرگی داری 

امیدوارم همیشه ارامش مهمون تک تک لحظه های زندگیت باشه

دوست خوب من

ممنون بابت تلنگرت

من کامنتی گذاشتم که بخونی اما زود پاکش کردم نمیخواستم توی تاویک انرژی مثبت حس منفی منتقل کنم

دعا کن منم بتونم اینحوری شاکر باشم و ارامش داشته باشم

چیزای کمی ندارم برای شکرگزاری

ولی بلد نیستم شاکر بودنو و همین هم ارامش ذو از دل و قلبم برده

وای خدای من خدا رحمتشون کنه خیلی دل بزرگی داری  امیدوارم همیشه ارامش مهمون تک تک لحظه های زند ...

خدا رفتگانت رو بیامرزه 

امیدوارم خداوند جوری دلت رو شاد کنه که این شادی پایان نداشته باشه 

خدا خودش قول داده و یک بار دیگه تاکید کرده که بعد هر سختی آسونیه

روزهای قشنگ زندگی رو با شکر قشنگ ترش کن 

یه کم تمرین کن

صبح به صبح یه جمله مثبت اندیشی و شکر گذاری بنویس رو آینه خونت بذار هربار رد میشی ببینی و یادت بیفته که نیمه پر لیوان رو ببینی و برای همه چیز شاکر باشی

خود خدا هم کمکت می کنه

انشاالله دلت آررامش پیدا کنه و این آرامش تا همیشه همراهت باشه

2706