2733
2734
چجوری کمک خواهرمادرش میکنه مگه اونا چیکار میکنن

خریداشون رو براشون انجام میده ، مادرش تو خونه تنهاست یه وقتایی میره براش ظرفاشو میشوره و اینا البته اکثر اوقات خواهرش این کارارو انجام میده ، همسر من بیشتر مامور خریده😂

الانم که دونه دونه باید کولرای کل خاندان رو ردیف کنه😂

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جای من بودی چیکار میکردی شوهرم صب ساعت ۸ میره بعضی شبا تا ساعت ۱۱ ۱۲ نمیاد کارش انقققدر زیاده میاد خونه هلاکه منم یه شهر دیگم از خانوادم دورم هیچکسو ندارم دور واطرافم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
2731

منم تازه ازدواج کردم ولی دانشگاه تمام وقتم‌رو گرفته!!!! الان دلم میخواد باخیال راحت بخوابم ولی باید ساعت ۱۱برم...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
جای من بودی چیکار میکردی شوهرم صب ساعت ۸ میره بعضی شبا تا ساعت ۱۱ ۱۲ نمیاد کارش انقققدر زیاده میاد خ ...

هیچی دیگه منم میرفتم خونه بابام همونجا میموندم...شوهر نکردم تنها باشم ک

2738
هیچی دیگه منم میرفتم خونه بابام همونجا میموندم...شوهر نکردم تنها باشم ک

پس عزیزم هرچه زودتر راه خونه باباتو در پیش بگیر برو چون بچه هم بیاد از این تنها تر میشی شوشوت باید یه شیفت دیگه کار کنه که خرج بچه در بیاد😁😁😁

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
موندم پ کی شما پیش همین

هستیم 

مهم اینه که همون تایمایی که پیش همیم از کنار هم بودن لذت میبریم 

خب ایناییم که گفتم همیشگی نیست 

مثلا دیروز که اومد خونه ، رفت خریدای خواهرشو انجام داد و زود اومد خونه بعد جات خالی با هم رفتیم بیرون گردش و عشق و حال😘

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
اونموقع ک دیگه تنها نیستم بچم پیشمه دونفریم تا شبم بمونه مشکلی نی

باشه مگه بچه جای شوهرو میگیره چند ماه اول درگیر بچه ای بعدش عادت میکنی بهش

2706