2733
2734
چند بار فک کردم حتی توی بارداری ولی دلم نیومد الان پسرم بهم میگه ماما  میرم دستشوی میاد پشت در ...

به خاطر بچه ات سعی کن خودتو شاد نشون بشی

اون بچه گناه داره همش مادرشو غمگین میبینه 

خدا بزرگه ازش کمک بخواه 

میدونم الان افسرده ای حوصله هیچ کاری رو نداری ولی به خاطر بچه ات هم که شده یه یاعلی بگو و شروع کن 

با همسرت با روی خوش برخورد کن،تا حدی که میتونی به خودت برس با بچه بازیهای شاد بکن کم کم روحیه خودت هم تغییر میکنه

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
ببین شنیدی میگن کلا مردا زن هایی رو دوست دارن که راحت به دست نیان و مغرور باشن 

اره شنیدم با‌ور میکنی کسی بهش زن نمیداد چند باربه دایم سپردن ماهم اونارو فقط به اسم میشناختیم چه میدونستم اینطوریه

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنندج اره خیلیم به خودشون افتخار میکنن 

فرش  بافتن به توکمکی نمیکنه فقط به نفع شوهرته.نمیشه ببافی بزاری جیبت هر چی باشه مرد خونس.یا باید بسوزیو بسازی ویا اینکه یکم اعتراض کنی ببینی چی  میشه

هرچی میکشم از خوبیامه...
2731

از هیچی نترس جمع کن یه هفته برو خونه بابات بچه روهم نبر نقطه ضعف نده دستتش با بچه بگو فقط طلاق میخوام بچه روهم نمیخوام بخدا همچین حساب کار میاد دستش که ها 

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2738
فرش  بافتن به توکمکی نمیکنه فقط به نفع شوهرته.نمیشه ببافی بزاری جیبت هر چی باشه مرد خونس.یا بای ...

اره خودمم میدونم عید رفتم خونه بابام ۳۰هزار تومن بهم داد  بعد ۱۳امدم میگفت پول ندارم پولداری بهم بدی منم گفتم خجالت بکش ۳۰تومن دادی با یه بچه کوچیک 

اره خودمم میدونم عید رفتم خونه بابام ۳۰هزار تومن بهم داد  بعد ۱۳امدم میگفت پول ندارم پولداری به ...

وااااای خدا به دادت برسه بخدا آدم هنگ میکنه بعضی حرفا رو میشنوه دختر اینقدر کوتاه نیا اگه نداشته باشه یه بحث دیگه ولی وقتی داره چرا اینقدر تحملش میکنی 

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
وااااای خدا به دادت برسه بخدا آدم هنگ میکنه بعضی حرفا رو میشنوه دختر اینقدر کوتاه نیا اگه نداشته باش ...

میریم خونه ننه اش، ننه اش خودشو میزنه به مریضی  ای سرم ای پام  بعد اینم مادر کجات درد میکنه فردا میبرمت  دکتر چی لازم داری برات بیارم یا مثلا مادر میگه به پسرم میگه شبیه باباشه دست ودلبازه قربونش برم

خانومی هرروز بین غروب آفتاب و اذان مغرب سوره نمل ایه ۸۷بخوون به نیت شوهرت فوت کن سمتش.کم کم درس میشه اخلاقش.

البته  خودتم باید تلاش کنی.بچه ها راس میگن وقتی میبینی با حرف رام نمیشه با قهر و دعوا ادمش کن.تو زنشی مجبوره تامینت کنه.حتما یبار میگی اونم پشت گوش میندازه و دیگه پیشو نمیگیری‌.مصر باش.

من شوهرم بعضا پول نمیده میگه خریدارو که من میکنم تو پول لازم نداری.منم میگم باشه نده میرم قانونی اقدام میکنم واسه نفقه.هرچی قانون تعیین کرد همونو بده نه بیشتر نه کمتر.بعد که میره بیرون میریزه حسابم.

بچتو افسرده نکن.اونا همه چیو میفهمن.بعدا خودت اذیت میشی.حداقل اهنگ شاد بذار.لازم نکرده فرش ببافی چشات بذاری پای فرش.پادرد و زانو درد بگیری.بعدم مطمئن باش ازت میگیره.

تلاش کن،طلاش کن!
امتحانش کردی به خدا افسرده شدم تمام .

بله.من دوسال هرروز دارم میخوونم خداروشکر جواب گرفتم.خودش اعتراف میکنه انگار جادو کردی منو.

البته خودتم باید تلاش کنی این چیزا انرژی میده بخودت و زندگیت.به چیزای مثبت فک کن انرژی مثبت جذب کن.

لطفا اسمتم همین الان عوض کن‌

و از همین الان شروع کن.زنگ بزن پول بخواه ازش.گف ندارم چیزی نگو فقط بگو زود باش منتظرم

تلاش کن،طلاش کن!

شاید چنبار مقاومت کنه ولی بالاخره سرعقل میاد هنوزدیر نیس.

پول نداد اخم کن و قیافه بگیر.باهاش حرف نزن.دیدی جواب نمیگیری بچه رو بده بهش و برو.بگو اشتباه از منه بلد نبودم زن باشم ولی میدونم دیگران چوب تو آستینت میکنن تا بفهمی زن بودن چیه.

اصلن با بچه نقطه ضعف دستش نده.بالتخره کوتاه میاد

تلاش کن،طلاش کن!
2706