2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خسته ام خسته  فقط و فقط به خاطر بچه او زندام

میفهمم چی میگی

خدا شاهده دوهفته پیش منم داشتم نقشه خودکشی میکشیدم ولی الان میگم دور از جونت چقدر احمق بودم 

تلاشمو میکنم ان شاءالله جواب میگیرم اگرم نشد چشممو میبندم رو شوهرم وفقط به خاطر دخترم زندگی میکنم

ما مادریم اول باید به بچه مون فک کنیم بعد به خودمون

من واسع همسرم هنوز نادعلی نخوندم ولی قبلا واسه یکی خوندم که اخلاقش بدبود و اذیتم خیلی دلش نرم شد حتی بهم گفت خیلی قبولت دارم و...همون آدمی که اذیت میکرد باورت میشه؟؟

الان کتابی که توش نادعلی باشه ندارم باید از نت دانلود کنم

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
خب پس نمیتونی بگی عوض شده تو که دیدی اون موقع این شکلی چرا قبول کردی باهاش ازدواج کنی؟؟؟

ما زیاد همو نمیدیدیم خانواده اون با پدرم تو نامزی جر بحثشون شد دیگه رفت وامدا خیلی کم شد من نتونستم درست بشناسمشون

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن
2714

منم مثل شما بی پولی کشیدم همسرم هنوزم اهل رفت وامد نیست پسرم نه ساله است اون بچه اینده محافظ شماخواهد بود فقط بروپیش مشاپرراهکاربگیربشین قالی بباف پولات روجمع کن خودت تنها برومنزل پدرت یاخانواده وفامیل حرص هم نخور من تمام این روزای شما روازسال ۸۷ داشتم دقیقا درکت میکنم تامیتونی توخونه بباف وپول جمع کن که مثل من محتاج نشی من پدرم برام حقوق ماهانه گذاشته که لنگ نمونم همسرمم داد داد تداد نداد مهم نیست ۱۳۰بارکتک و هزاران فحش وتهمت داشتم ازطرفش ناراحتی اعصاب داره نرفت درمان ومنو نابود کرد الان بیمارشدم شب ها خواب ندارم پسرمم اخلاقش بد شده اما خداهست کمک میکنه ماها رو غصه نخوربه بچه ات برس

میفهمم چی میگی خدا شاهده دوهفته پیش منم داشتم نقشه خودکشی میکشیدم ولی الان میگم دور از جونت چقدر اح ...

چند بار فک کردم حتی توی بارداری ولی دلم نیومد الان پسرم بهم میگه ماما  میرم دستشوی میاد پشت در گریه میکنه  ظرفمیشورم میاد میشیپه نگام میکنه دست میزنه  نمیدونم چیکار کنم دارم از غصه دق میکنم

اینو بگم اگه بخوای فرش ببافی منتظر باش پول اونم از دستت میگیره

اتفاقا چند سال پیش بافتم همین که تموم شد باور میکنی فوری ازم گرفت خدا ازش نگذره گره گره بافتم صبح تا شب 

2706