2733
2734
عنوان

جمله بندی ضعیف پسرم

2345 بازدید | 153 پست

خانوما کسی بوده اطرافتون که بچه اش ضعیف حرف بزنه بعد بهتربشه؟پسرم یکماه دیگه ۴سالش تموم میشه..جملات کوتاه همه چی میگه..اسم همه چی روهم کامل بلده فقط جمله بلندش ضعیفه..نمیتونه ی موضوعی روتعریف کنه..بردمش گفتاردرمان..گفت مشکل گفتارنداره.ی کم عجوله و تمرکزش کمه..نوشت کاردرمانی..دوجلسه فعلا بردم..یعنی تازمان مدرسه خوب میشه؟  

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیخودی بچه رو کاردرمانی نبر حرف زدن توی بچه ها متفاوته

واقعا؟شوهرم غرمیزنه..میگه دارن جیبشونو پر میکنن..هرماه پیشرفت میکنه..خیلی هم باهوشه وتیزه..فقط جمله بندیش ضعیفه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
خیلی از بچه ها این طورین نگران نباش خوب خوب خوب میشه

شما دیدین اطرافتون؟کلی دکتر بردمش..گفتن اصلا مشکلی نداره

یکی از بچههای فامیلمون همین جوری بود بردند گفتار درمانی خوب شد

یعنی فقط جمله بندی بلند نمیتونست بگه؟چندسالگی کامل حرف زد؟

2738

بهترین راه این هست که خودتون باهاش کامل و با ملماتی که بکار نمیبره صحبت کنید.اصلا فکر نکنید بچه هست موقع صحبت کردن باعاش کلمات جدید بکار ببرید و صحبتتون رو بسط بدین موضوع رو قصه ای کنید و ازش مشارکت بخاین؟با گفتن نظر تو چیه؟تو چی فکر میکنی؟یکم با هم فکر کنیم ولی بزارید اون زودتر نظرش رو بگه و شما همون جملش رو با کلمات جدید و یکم سختر بگید.من از وقتی پسرم شروع به صحبت کرد اصلا فک‌نکردیم بچه هست و همه کلمات حتی بعضا تخصصی و سخت رو جلوش تو جملات بکار بردیم الان کلاس اول و واقعا گاهی از طرز صحبت و اینکه چقدر قشنگ منظورش رو‌میرسونه متعجبم علت اصلیش هم همین بوده

خدایا ممنون بخاطر هدیه ای که بهمون دادی.
اميدوارم خوب بشه نگران نباش  يکي از دوستان من پسرش اين مشکل رو داشت  چند جلسه بازي درمان ...

ممنون عزیزم..بازی درمانی فرق میکنه باکاردرمانی؟پسرمو میبرم کاردرمانی

متولد چه سالیه پسرت؟

۹۴هست عزیزم..الان دقیقا ۳سال و۱۱ماهه هست

2706