2737
2739
عنوان

خانومای عزیز فرهنگ داشته باشید

243 بازدید | 15 پست

میرید توی تاپیک بقیه مسخرشون میکنید مشکلشون جدی نمیگیرید مزه میپرونید و توهین میکنید بعدم که استارتر تاپیک عصبی میشه میگید بی شخصیت و گزارش میزنید ...شما خودت درست حرف زدی از اول ؟که توقع برخورد درست رو داری ؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

درسته

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرفت درسته 

ولی الان کدوم تاپیک بود از دستم در رفت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
حرفت درسته  ولی الان کدوم تاپیک بود از دستم در رفت

تاپیک که برای دختر خالش زده بود راجب مشکل دختر خالش گفته بود ی سری خانوما خودشون به بدترین شکل حرف زدن بعد به استارتر میگن گزارش میزنیم 😂چقدر خنده داره واقعا ..من به اون تاپیک اصلا کاری ندارم ولی اون ی سری خانومارو درک نمیکنم

حرف حق زدی والا خب نمیتونن کمک کنن چرا داعونتر میکنن

واقعا چرا احساس میکنن باید توی هر چیزی سر رشته داشته باشن ؟ واقعا سکوت بهتره 

واقعا چرا احساس میکنن باید توی هر چیزی سر رشته داشته باشن ؟ واقعا سکوت بهتره 

باباجان 

وقتی راه حلی نداریم 

وقتی حرفی برای گفتن نداریم 

بخدا لازم نیست کامنت بزاریم 

حالا بعضی ها به طرفداری از رفتارهای بی ادبانه میگن که سایت عمومیه و استارتر میخواست تاپیک نزنه

امکان نداره نظر مفیدی ازشون ببینی  صرفا و صرفا و صرفا برای تفریح میان  اما شاید استارتر ...

اگه نی نی یار دست از بستن  تاپیک مفیدبرمیداشت خیلی خوب میشد مثل تاپیک هایی که یاد میده چجوری مراقب فرزند خودمون باشیم که من نمونش بارها دیدم ..تا یکی تاپیک میزنه من تو کودکیم ازار دیدم مامانا ازش سوال میکنن چی کار بکنیم این اتفاق نیوفته اما نی نی یار همیشه در صحنه تاپیک میبنده ولی همچین افراد بی فرهنگیو قطع کاربری نمیکنه 

باباجان  وقتی راه حلی نداریم  وقتی حرفی برای گفتن نداریم  بخدا لازم نیست کامنت بزا ...

حرفت خیلی خیلی درسته دلیل بهونه های ابکی عین حرفاشون 

2706