2733
2739
عنوان

چرا زندگی من درست نمیشه؟؟

1501 بازدید | 36 پست

چرا همش بن بسته خدایا منم دل دارم جون عزیزت درست کن همه چیزووووو،خسته شدم دور و برم پر از آدمایی هست که خیلی دیرتر از من شروع کردن ولی سالها از ما جلو افتادن،خدایا به منم نگاه کن،من تحمل غرور آدماتو ندارم باور کن سخته،دختر خواهر شوهرام با من هم سن ان حتی کوچکتر تو زندگیشون همه چی دارن روز به روزم بهتر میشن اینقدر ادعاشون میشه که حتی عیدا خونه ی ما نمیان آخه ما یه خونه ی خیلی کوچک داریم که خونه هم نیست ولی اونا زندگی های آنچنانی دارن،دلم برا شوهرم میسوزه هیچ پشتیبانی نداره،عیدا کلی خرید میکنه،دلش میخواد بره خونه هاشون سرشون بزنه ولی اونا حتی به خودشون یه بار زحمت ندادن بیان خونه ی ما،مدام به مسافرت و خرید و ادا اطوار و عشوه ان،چرا اینقدر فرقه چرااا خدایا درسته اونا عزیز دردونه هاتن ولی منم هستم باور کن هستم...هر چی تلاش کردیم بهتر بشه تازه برعکس شد...

یا عماد من لا عماد له,,,,

ختم سوره زاریات طلاق مزمل انشراح بصورت روزانه

خدا چنان وسعتی به کارتون عنایت میکنه که عقلها حیروون میمونه بشرطی که فراموش نشه و اگه شد قصاشو بجا بیارین

خودم تجربه کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزت و ذلت دست خداست اینو بعد از ۲۰سال سختی فهمیدم،،تاخدانخواد بلندت کنه نمیکنه حتی اگرهزارتاشرکت زیردستت بشه وقتی ام بخوادببرت توعرش بی بهانه میبرت جوری که همه انگشت به دهن بمونن!!!

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2728

نا امید نباش 

به خدا توکل کن 

انشالله هر چی از خدا بخوایید و بهتون بده

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

این کارشون که بخاطر پول فخر فروشی میکنن خیلی خیلی خیلی زشته ولی خدا اونارو بالا نبرده که. یا شوهراشون پدرای پولدار دارن یا خودشون کار کردن و به چیزایی که خواستن رسیدن. با سنجیدن شرایط و عقل معاش

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
ختم سوره زاریات طلاق مزمل انشراح بصورت روزانه خدا چنان وسعتی به کارتون عنایت میکنه که عقلها حیروون ...

سه تا ختم باهم یا بکیش انتخاب بشه وچند روز خونده بشه 40روز خوبه

دعا کنید خدا برای دومین بار دامنو سبز کنه وبهم دختر بده عاشق اینم دختر مثل خودم داشته باشم 
ختم سوره زاریات طلاق مزمل انشراح بصورت روزانه خدا چنان وسعتی به کارتون عنایت میکنه که عقلها حیروون ...

میشه واضحتر توضیح بدید لطفا

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
عزت و ذلت دست خداست اینو بعد از ۲۰سال سختی فهمیدم،،تاخدانخواد بلندت کنه نمیکنه حتی اگرهزارتاشرکت زیر ...

درسته ولی من هیچ وقت کاری به کسی نداشتم که خدا بخواد جلو چار تا تازه به دوران رسیده کوچکم کنه

یا عماد من لا عماد له,,,,
2706