2737
2734
عنوان

خانما بیاین کمک

137 بازدید | 30 پست

سلام باشوهرم دعوام شده چنوقته باهم به دلخوری بر خوردیم دیگه تا جایی رسیده که خیلی حاد شده احساس میکنم به بنبست رسیدیم مشکلمم جدی نیستا شاید بخندین ولی دست خودم نیس برام سخته

همسرم یکم دوست بازه زیادی با دوستاش در ارتباطه اینم منو ازیت میکنه همش با دوستاش اینور اونور میره میگم چرا به من اهمیت نمیدی چرا الویتت با دوستاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه همین میاد خونه همش باهاش دعوام میشه اونم میگه میخوام ارامش داشته باشم تو خونه .تا یکم پول داشته باشه دوستاش دورش میکنن تا ماشین مدل بالا بخره دورش میکنن

همسرم یکم دوست بازه زیادی با دوستاش در ارتباطه اینم منو ازیت میکنه همش با دوستاش اینور اونور میره می ...

معلومه ك تو جمع دوستاش بعش بيشتر خوش ميگذره وقتي پيشته يكاري كن ك نفهمه ساعت چجوري ميگذره يكم از سياست زنانت استفاده كن

خدايا به اميد خودت نه بنده هاي بيخودت
معلومه ك تو جمع دوستاش بعش بيشتر خوش ميگذره وقتي پيشته يكاري كن ك نفهمه ساعت چجوري ميگذره يكم از سيا ...

اره با دوستاش میگه میخنده جوری که بامن اونجور نمیخنده دست خودم نیس تا میفهمم با دوستشه حالم عوض میشه

2738
واسه همین میاد خونه همش باهاش دعوام میشه اونم میگه میخوام ارامش داشته باشم تو خونه .تا یکم پول داشته ...

شوهر منم اولا دوست زياد داشت هر روزم بيرون بودن ولي از بعد عقدمون ي ثانيم با دوستاش بيرون نرف

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻
واسه همین میاد خونه همش باهاش دعوام میشه اونم میگه میخوام ارامش داشته باشم تو خونه .تا یکم پول داشته ...

عزیزم تو اگه ارامشو تو خونه براش فراهم کنی اونم کم کم این رفتاراشو کنار میذاره مطمئن باش با جنگ و دعوا فقط نتیجه برعکس میگیری

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن دلش حق انتخابی نداره، ولی می تونه انتخاب کنه کی دلش رو بشکنه
عزیزم تو اگه ارامشو تو خونه براش فراهم کنی اونم کم کم این رفتاراشو کنار میذاره مطمئن باش با جنگ و دع ...

بنظرتون چیکارا کنم که زیاد وقتشو با ما بگذرونه

2706