2733
2739
عنوان

تاپیک های ممنوعه

1134 بازدید | 52 پست

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

لطفا جزوِ تاپیکهای ممنوعه 

تاپیک خیانت و تجاوز رو هم قرار بدید

بخدا افکارمون مشوش شده

فقط من نیستم که اینو میگم بارها و بارها توی اینجور تاپیکها دیدم که خیلیا مینالن و میگن به همه عالم و ادم شک کردیم

من خودم چن روزه تصمیم گرفتم بخاطر اثرات مخرب این تاپیکها کلا سایت نیام

خواهش میکنم ترتیب اثر بدید

با تشکر

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

موافقم ✋

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منکه باور نمیکنم دنیا انقدر خراب باشه که هرروز بیشتر از 100نفر اینجا تاپیک خیانت میزنن مطمئنم 99تاش دروغه

پس اگر ممنوع بشه خیلی بهتره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
پس چرا پربازدید میشه اگه انقدر مخالفن

مخالف نیستن که. کنجکاون، ابراز همدردی میکنن،ولی واقعا رو اعصاب آدم تاثیر میذاره

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
پس چرا پربازدید میشه اگه انقدر مخالفن

خب منم میرم از رو کنجکاوی میخونم بعدش میبینم چقدر مغزم خراب شده 

بقیه هم مثِ من

منکه باور نمیکنم دنیا انقدر خراب باشه که هرروز بیشتر از 100نفر اینجا تاپیک خیانت میزنن مطمئنم 99تاش ...

ولی من با توجه به شغلم کاملا باور میکنم

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

اون جدید الورود هایی ک  ازین تاپیک ها میزنن

خوب رگ خواب  نی نی سایتی ها  رو  بدست آوردن 😒😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706