2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن عزیزم برا خودم میخوام عشقمه 

منم اوایل خیلی عشق این چیزا بودم به بیست پنج سال که رسیدم حس کردم صورتم دیگه شاداپی و صاف لودنشو از دست داده. اعتماد به نفسمم کم شده بود و بدون ارایش تا سر کوچه هم سختم بود برم. 

یه روز گشتم تو سایتای مختلف ماسک های مختلف و روتین های پوستی و چیزای مفید برا پوستم...

دیگه یه روز با تموم لوازم ارایشام که بسته به جونم بودند خدافظی کردم و گذاشتمشون کنار و چسبیدم به رسیدگی به پوست و مژه و لب و ابرو...

الان پوستم حرف نداره.. مژه هام از ریمل انقدر کمپوشت و کوتاه شده بود که نگو، الان انقدر بلند و پر شدند که فقط میرم سر اینه و کلی کیفشونو میکنم 

میرم مهمونی منی که کلی ارایش میکردم فقط ابرومو تمیز میکنم مرطوب کننده میزنم و رژ. تازه همه هم میگن چه پوست خوبی داری و تعریف میکنند.

خلاصه به نظرم این مواد شیمیایی رو بریز دور و به پوستت درمانی رسیدگی کن.

البته ببخشید عزیزم گفتم تجربمو بهت بگم شاید بدردت خورد

2738
😟😟 وای نگو این همه پولشون دادم اخه . ماسک اممیزنم من دگ 😖😖😖

پول رو صرف یه مرطوب کننده ی خوب و یه رژ فقط بکن

هم تو هزینه هات صرفه جویی میشه هم پوستت اسیب نمی بینه هم بیرون رفتن ها انقدر برات اسونه و اعتماد بنفس داری که نگو...امتحان کن تازه میفهمی چی میگم و چقد حس خوب داره

بگرد محصولات گیاهی و روغنهای گیاهی خوب بخر. تغذیه ی سالم داشته باش و پول رو صرف تغذیه سالمت بکن 

یکتا یچیزی بگم

ببین من دو سال و نیم منتظر نی نی بودم

شش ماهه تصمیم گرفتم برای صورتم تغذیه خودم و شوهرم رو اصلاح کنم چون دوتامون پوستمون کدر و بد شده بود...

کم کم انگار رو همه ی سیستمهای بدنم این تغذیه سالم اثر گذاشت و نه فقط پوست. تا در نهایت بعد دوسال و نیم بی بی چکم هم مثبت شد. هم خودم هم همسرم میدونیم و میخندیم که ما اومدیم پوستمونو درست کنیم قضیه ی یچه دار شدنمون هم درست شد بدون دوا و درمون

چشم ممنون عزیزم ازت . راستی چبکار کردی مامان شدی

فقط تغذیه ی سالم شش ماه تمام

سه ماه صبح ها یک قاشق چچای خوری عسل و سیاه دونه خودم میخوردم

شوهرم میرفت سرکار بهش تغذیه میوه جات و خرما و مغزیجات خام اگه داشتیم میدادم

خودم در طول روز حتما سه تا میوه ی مختلف با فواصل زمانی میخوردم

هفته ای یک روز گیاهخواری میکردیم و ناهار سالاد میخوردیم شامل کاهو خیار گوجه هویج حبوبات و ذرت

قبل رابطه خرما و سیاهدونه رو تفت میدادم با روغن زیتون و دوتامون میخوردیم

2706