2733
2734

مثلا من خودم دیروز که اومدم خونه انققدر  خسته بودم یه راست با یه ارامش خاصی 😂رفتم سر سطل اشغال ساعت مچیمو باز کردم انداختم توش😂😂😂بعد به خودم اومدم هنگ بودم دوساعت😂🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امشب جاریم برگشت گفت عاطفه دستت درد نکنه گفتم خداحافظ بسلامت😐واقعا نمیدونم چرا اینجور گفتم 

یسری رفتم تو ی خیابون ک مسیرم بود هروز میرم وسطاش عین اسکولا یهو وایستادم هرچی فکر کردم کجام هنگ‌بودم یادم نمی امد قشنگ برای چن ثانیه مغزم هنگ کرد 

یا داشتم نماز میخوندم توحید بسم الله گفتم بفیشو هرچی فکر میکردم دیگ یادم‌ نمی امد 

برای من خیلی پیش میاد😐🤔

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

امروز رفتم جایی برا استخدام بعد اصلا معتبر نبود هیچ تابلویی هم نداشت،دوتا پسرمجردو یه لپتابم بیشتر نبود!من خنگول همه اطلاعات شخصیمو(کد ملی،نام پدر،محل تولد،تاربخ....)همه رو نوشتم

بعد که گفتم من نمیتونم همکاری کنم فرمو بهم برنگردوند!

خیلی ناراحتشم

کار بی دلیل بود اما خنده دار نه

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2738
امشب جاریم برگشت گفت عاطفه دستت درد نکنه گفتم خداحافظ بسلامت😐واقعا نمیدونم چرا اینجور گفتم  ی ...

من سرنماز یبار سلام یادم رفته بود هرکاری میکردم یادم نمیومد

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢

راستییی😂یه بارم عید بود بعد کلیی ادم اومده بودن عید دیدنی همه هم از اینا  که سالی یه بار میبینمشون همه نشسته بودن یکی داشت حرف میزد بیست نفرم گوش میدادن یهو همین جوری صاف پاشدم از اون ور سالن رفتم سمت میز اومدم یه چیزی بردارم دیدم شیرینی اینا دلم نمیخواد صاف رفتم نشستم😂😂😂حالا میزم دقیقا روبروی فرده گوینده بود🤐

2706