2733
2734

چیکار کردین ؟؟ تغذیه خاصی استفاده کردین ؟ طب سنتی؟

نذری نیازی ؟؟

نمی‌دونم 

اگر چیز خاصی بلدین به من میگید که تاثیر داشته باشه تو باردار شدن؟؟؟

من همسرم مورفولوژیش یک هست ، 

دو سال دارو هم خورده 

ولی باردار نمیشم 

نمی‌دونم شایدم لقاح لانه گزینی نمیکنه 

سر موعد هم پریود میشم مشکلی ندارم ....

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط یه دکتر ماهر و متخصص برو

دو تا پزشک عوض کردم فقط میگن استرست زیاده همین 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2731
اگه لانه گزینی نمیکنه عزیزم شاید دوفاستون موثر باشه، به پزشکت بگو

نمی‌دونم میگم شاید لقاح میگیره ولی لانه گزینی نمیکنه که پریود میشم حدس میزنم 

من چهارماه پیش بعدازنه ماه باردارشدم بجزسونوم هیچ دکترخاصی نرفتم ببینم چرادیرباردار شدم،ولی متاسفانه رشدبچم ازشش هفتگی متوقف شدومجبورشدم کورتاژکنم

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
منم همسرم مورفوش ۱ بود با خوردن اب انار وژل رویال مورفوش رسید به ۴ ومن باردارشدم البته در کنارش دکتر ...

ژل رویال رو تعریفش رو شنیدم .....میگیرم این ماه

2738
من چهارماه پیش بعدازنه ماه باردارشدم بجزسونوم هیچ دکترخاصی نرفتم ببینم چرادیرباردار شدم،ولی متاسفانه ...

عزیزم متاسفام 💔💔💔 انشالله به زودی یه نی نی توپول میاد تو دلت

منم همسرم مورفوش ۱ بود با خوردن اب انار وژل رویال مورفوش رسید به ۴ ومن باردارشدم البته در کنارش دکتر ...

یک ماه ژل رویال خوردن ؟

2706