2733
2739
الهي به حق مولود امشب امام حسن مجتبي خدا دامن تو و همه آرزو دارا و من رو سبز كنه خداروشكر كن مشكلي ...

ان شاء الله آخرین ماه هم هست میزنی و ماه دیگه دنبال سونو و درمان ویار بارداری ایت باشی خودت رو برای شوهرت لوس کنی

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
آخه انتطار سخته مخصوصا واسه من كه سنم بالاست😔😔😔

چن سالتونه مگه

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲،۳قطره  رنگش هم تیره

نا امید نباش ب خودت تلقین نکن

بگو مال لانه گزینیه خدت رحیمه اینقد اینو بگو تا خدا خسته شه همیشه بگو خدا رحیم اینو دیدم ک میگم

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2731
ان شاء الله آخرین ماه هم هست میزنی و ماه دیگه دنبال سونو و درمان ویار بارداری ایت باشی خودت رو برای ...

عزيزم مرسي حرفت وسط اشكام خنده به لبم آورد فكرشم شيرينه🥺❤️

براي هم دعا كنيم...خدا صداي من رو براي تو و صداي تو رو براي من ميشنوه🤲🏻📿
2738

بچه ها بعضی روزا میگم اشکال نداره خدا اگه نمیدی حتما ب صلاح هم نیس یا داری امتحانم می‌کنی اشکال نداره دعاهای منکه هدرنمیره من صبرمیکنم می‌دونم برام جبران می‌کنی این دنیا هم نشد اون دنیا

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
نا امید نباش ب خودت تلقین نکن بگو مال لانه گزینیه خدت رحیمه اینقد اینو بگو تا خدا خسته شه همیشه بگو ...

مرسی عزیزم 

چه خوبه که شما هستین 

والا دیگه احساس میکنم عزیزامونم خسته شدن از غر زدنامون 

حداقل اینجا میتونیم حرفامونو بزنیم

مرسی عزیزم 

دیگه نبینم ناراحت باشیا،،، ان شاءالله ماه بعد تاپیک بی بی چکتو میزنی ،،ولی حتی اگرم باردار نشدی تا ماه دیگه،،، زندگیتو بکن ورزش کن کیف کن ،،بچه هم میاد به حق امام حسن مجتبی،،، مطمئن باش،،، گفتی تنبلی داری؟؟؟حتما ورزش کن به خصوص پیاده روی ،،، برای تنبلی عالیه

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یعنی ممکنه مال منم اونطوری باشه  اما فک نمیکنم  چون قشنگ درد پریودی دارم

منم درد داشتم اما زود خوب شد چندساعته بهتر شدم 

مرسی عزیزم  چه خوبه که شما هستین  والا دیگه احساس میکنم عزیزامونم خسته شدن از غر زدنامون ...

آره والا

براي هم دعا كنيم...خدا صداي من رو براي تو و صداي تو رو براي من ميشنوه🤲🏻📿
2706