2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بمیرم  چی میکشی تو  خیلی سخته  مشکلت چیه

خدا نکنه عزیزم.نمیدونم والا آزمایشامونم خوب بود ایشالا شما زود باردار بشید 

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2456
من كه امشب نتونستم جلوي اشكامو بگيرم😔😭😭😭😭😭

بچه ها چرا گریه آخه؟ قراره بچه دار بشیم که زندگی مونرو شیرین تر کنه نه اینکه زندگی مون رو زهر کنیم که بچه دار بشیم

من شوهرم مشکل داره ولی خودمون رو گذاشتیم برای اینکه اگر نشد هم نشد خودمونو عذاب ندیم بهتره

قهوه ای مگه تیره نیست؟ قشنگ بهم توضیح میدی؟ واسه این میپرسم که اگر یه روز اتفاق افتاد بدو ...

هست عزیزم اما لانه گزینی باید لک کوچیک باشه 

اما مال من چند قطره بود معلومه که پریوده

واااااای خدا ،،، پاشین جم کنین بساطتونو،،،فدای سرتون که پریود شدین یا نشده،،،دنیا به آخر که نرسیده قربون شکل ماهتون،،،شما زندکیتو بکن لذتتو ببر اگه مشکلی هس درمان کن باقیش با خدا،،، تو کلتون به خدا باشه درست میشه،،، استرس و گریه و ناراحتی چرا آخه،،، شما بچه دار هم ک بشید ان شاءالله بچتون یه مادر قبراق و سرحال لازم داره ،،میدونین این استرسا چه به حال و روزتون میاره

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ازمایش بده

بی بی م منفیه 

ازمایشه چی بدم اخه😩

بمونم اگه تا ی هفته دیگه نشدم برم دکتر

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2714
یکم تنبلی و نامنظمی پریود داشتم  اما بدون دارو با یک رابطه اول باردار شدم سقط شد  چندماه ...

الهي به حق مولود امشب امام حسن مجتبي خدا دامن تو و همه آرزو دارا و من رو سبز كنه

خداروشكر كن مشكلي نداري

من pcos هستم بعني كيست دارم و تنبلي تخمدان  سومين ماه آمپول اچ سي جي ميزنم و قرص كلوميفن ميخورم🤲🏻🙏🏻

براي هم دعا كنيم...خدا صداي من رو براي تو و صداي تو رو براي من ميشنوه🤲🏻📿
هست عزیزم اما لانه گزینی باید لک کوچیک باشه  اما مال من چند قطره بود معلومه که پریوده

البته منم بارداری اولم لک قهوه ای تیره دیدم نصفه کف دست

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
واااااای خدا ،،، پاشین جم کنین بساطتونو،،،فدای سرتون که پریود شدین یا نشده،،،دنیا به آخر که مرسیده ق ...

آخه انتطار سخته مخصوصا واسه من كه سنم بالاست😔😔😔

براي هم دعا كنيم...خدا صداي من رو براي تو و صداي تو رو براي من ميشنوه🤲🏻📿
عزیزم این دستوربرایه چه مشکلی خوبه؟هم زن بخوره هم مرد؟

کلا گرمیجاته من خودم بعضی از گیاهاشو تو اینترنت زدم مثلا برای تقویت رحم و ... اینا بود

می تونی خودت دونه دونه بزنی تو گوگل تحقیقشو بکنی .. بله هم‌خانوم‌ هم اقاوب مدت ۳ ماه

2706