2733
2739

یه پیشنهاد دارم یواشکی یه پیام از گوشی شوهرت برا دختر خالت بفرست ببین چی ج میده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
گوشیشو زدشکست غش بازی راه انداخت میدونم تواداره اشون گوشی دیگه داره شک ندارم چون قبلا دستش بااین روش ...

خوب اگه خط دیگه داشته باشه بنام خودش تو میتونی بفهمی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیرم کسی که اینکارو میکنه بی حیاتر از این حرفهاس براش مهم نی حاشا میکنه ، اکثر این افراد دهن دریده ...

بهش زنگ زدم گفتم توخرابی خاله ای صاحب نداری جلوتو جمع کنه اما من بلدم توخرابی دختر هرزه انقدر فهش دادیم ب هم میگفت ماله خودمه داداشمم بخادبهش میدم هرکی بخواره میخوارونمش

2731

الان که گفتی دختر خاله دوباره یادش افتادم بچه ها همکار شوهرم بدجور داره به زنش خیانت میکنه با دختر خاله زنش.زنش خیلی خانومه سرگرم بچه داریه الان جدیدا مثل اینکه با دختر دایی زنشم داره میریزه رو هم.اکثر روزا به زنش میگه کارم طول میکشه دیر میاد میره با دختره عشق حال.جالب اینجاست زنشو دختر خاله زنش خیلی با هم صمیمین.منو همسرم خیلی احساس گناه میکنیم که اینا رو میدونیم با چشم میبینیم ولی به زنش نمیتونیم بگیم میدونم اگه بگم زندگیشون با یه بچه بهم میخوره ولی اون که با یه بچه فکر نکنم طلاق بگیره صد درصد میمونه و تا آخر عمر دلش خون میمونه ولی از یه طرفم ازین که به هم نوع خودم نمیتونم بگم با چه حیونی داری زندگی میکنی خیلی احساس گناه میکنم

منم احساس میکنم خواهر به شوهرم نخ میده واقعا راست میگم خووهر۱۵ سالشه و همسرم ۲۸

😨😨😨😨

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
2738
عزیرم کسی که اینکارو میکنه بی حیاتر از این حرفهاس براش مهم نی حاشا میکنه ، اکثر این افراد دهن دریده ...

بخدا باید بخاطر این نترسیشون بهشون جایزه داد...

هر چند ک با بلایی ک سر زندگی مردم میارن باید سرب داغ بریزن تو حلقشون.

خدایا به حق این ماه همه رو به راه درست و پاکی هدایت کن

دختر خاله ۵۰ درصد داستانه.چرا اینقدمردا عوضی شدن.وقتی شوهر ادم کرم داشته باشه فامیل غریبه نداره .مرد ...

شوهرم خودش لجنه اینهمه دامادا داریم هیچکدوم ازراه به درنشدن پس کرم ازخود این هیچی ندار اینم شانس منه بدبخت

بهش زنگ زدم گفتم توخرابی خاله ای صاحب نداری جلوتو جمع کنه اما من بلدم توخرابی دختر هرزه انقدر فهش دا ...

😨😨😨واقعا اینا رو گفت

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

ببین گلم خیلی جدی بهش بگو اگه یه روز بفهمم  یموقع بهم خیانت کردی به این شرایط رضایت میدم که بری گم شی  بگو مهریه تمامو کمال میخوام قسط بندی نباشه حق حضانت بچه با من باشه چون مردی که به مادر بچش همسرش خیانت کنه لیاقت پدر بودن نداره چون رو بچه اثر تربیتی بدی داره هرماه خرجی بچه داده میشه تمام اموالت بنامم باشه دیگه حق دیدن بچه رو نداری طلاقم نمیگیرم. بعدم گمشو هرررررری دیگه رو به دیار ما نیا 

2706