2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزار فعلا تا مطمئن نشدی کاری نکن وقتی مطمئن شدی برو دختر خالتو  و شوهرتو جر بده

مطمئنم چون میدونستم جفتشونم تیک میزنن نمیدونم چیکارکنم اروم وقرارندارم همش میگم یه کاری دست خودم بدم دخترمو نگاه میکنم دلم نمیاد اشک چشمم بندنمیاد

جای تو باشم همین که مطمئن شدم دختر خالمو از وسط جر میدم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2740

مردا کمبود دارن ضعیفن . دلشون میخواد همه رو یه امتحانی کنن خاک برسرشون

خدایا پناهی جز تو ندارم حواست به من باشه🙏اللهُـــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَــــــــرَج  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
جدی داشتم فک میکردم این دخترا عجب دلو جراتی دارن...من حتی دور از جون از تصورش مو رو تنم سیخ میشه.... ...

عزیرم کسی که اینکارو میکنه بی حیاتر از این حرفهاس براش مهم نی حاشا میکنه ، اکثر این افراد دهن دریده هم هستن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ب دخترخالت پیام بده بگو دست ازسرش برنداری ب خانوادت ک هیچ ب همه جهان میگم خراب اشغال تهدید کن بعدشم ...

گوشیشو زدشکست غش بازی راه انداخت میدونم تواداره اشون گوشی دیگه داره شک ندارم چون قبلا دستش بااین روشده روش شکایت کردم پرینت گرفتم ازترسش بااین کاری نمیکنه

دختر خاله ۵۰ درصد داستانه.چرا اینقدمردا عوضی شدن.وقتی شوهر ادم کرم داشته باشه فامیل غریبه نداره .مرد باید وفادار باشه ک‌نیستن.هرکیم خیانت نمیکنه با چشاش خیانت میکنه با زاغ زنی

2706