2737
2734
عنوان

براتون مهمه مادرشوهرتون دوستون داره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 57 پست
برعکس جاری من از اول باهام بد بود.الانم بخاطر اینکه منو از اونا دور کنه خیلی بهشون میچسبه و زبون میر ...

من تجربم میگه فقط احترام بذار و خوش برخورد باش اما صمیمیت زیادی هم خوب نیست.  بگو بخند اما همیشه یه فاصله ای رو نگه دار. 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه رابطه ازروی احترام داریم نسبت به هم شده از دستش ناراحت بشم ولی ازش بدم نمیاد چون خیلی احتراممو نگه میداره منم همینطورم نسبت بهش ولی فکر نمیکنم کلا مادر شوهر عروسو دوست باشه نمیدونم هرچیم احترام بزاری و محبت کنی بازم یه غریبه میدونن و جبهه دارن در مقابل آدم

این نیز بگذرد...                                   
2731
نه عزیزم به منم اول عروسیم زیاد گفتن فقط واسه اذیت کردنم . اما الان میبینم که نه دل خوشی از جاریم ند ...

ن خیلی دوستش دارن الان ۹ ماهه نامزدم 

ن اینک منو دوست نداشته باشن اما چند بار ک من اونجا بووم جاریمم اومد خیییلی تحویلش گرفتن قربون صدقش رفتن 

من اصلا ناراحت این نیستم ک اونو بیشتر از من دوست دارن چون اون بنده خدا ۱۸ ساله عروسشون و اینجور ک معلوم خییییلی کم حرفه و انگار چیزی بهش بر نمیخوره از شوخیا بقیه ناراحت نمیشه اما من  ک عکس العمل نشون میدادم جاریم تعجب میکرد ک چیز ناراحت کننده ای  نبود ک فقط ی شوخی بود

دروغ چرا.ازش متنفرم  ولی بخاطر زندگیم و اینکه هر روز چشم تو چشمیم بهش محبت میکنم و احترامشو دار ...

دقیقا مادرشوهر من با جاریم خیلی صمیمیه چون زبون میریزه براش و همش میره پیشش.با این کاراش باعث میشه مادرشوهرمم بخواد مث اون باشم و چون نیستم بینمون فرق میذاره

ن خیلی دوستش دارن الان ۹ ماهه نامزدم  ن اینک منو دوست نداشته باشن اما چند بار ک من اونجا بووم ...

اینجوری که گفتی منم جاریتو دوست دارم . معلومه خیلی پختست و خودشو بخاطر حرف ناراحت نمیکنه.  

گلم یجور برخورد کن که نه بخوان بهت توهین کنن و نه اینکه فاصله بیفته بینتون.  

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
اره معلومه که مهمه اونم مثله مادر خودم فرقی نمیکنه اخه به نظر من مادرها قابل احترامن حالا چه مادر خو ...

نه منظورم اینه میخوای کارایی رو بکنی که دلشو بدست بیاری یا اینکه خودت هستی؟مثلا جاری من خیلی زبون میریزه براش و صمیمی میشه دلیلشم جا باز کردن برا خودش و البته دک کردن منه.چون با من مشکل داره.اما من عادی ام کلا.احترام میذارم و خوش رفتارم اما زبونبازی نمیکنم یا کاری که اذیتم میکنه رو نمیکنم

2740
دقیقا مادرشوهر من با جاریم خیلی صمیمیه چون زبون میریزه براش و همش میره پیشش.با این کاراش باعث میشه م ...

ما برعکسیم.من روزی یکبار میرم یه ساعت میشینم اگه کاری داشته باشه انجام میدم.آخه اگه نرم گریه میکنه که نوه گلمو نمیاره ببینم و از کلی بازیها.منم میرم که دهنشو بسته باشم.ولی جاریم اصلا نمیره.میگه واسم مهم نیستن.اینم  میگه هرچی دردو بلای توست بخوره تو سر اونکه فامیل خودمه و مفرفت نداره یه سر بزنه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اینجوری که گفتی منم جاریتو دوست دارم . معلومه خیلی پختست و خودشو بخاطر حرف ناراحت نمیکنه.   گل ...

اره منم دوستش دارم و چون میدونم نمیتونم مثل اون باشم از الان تو رقابت بین جاربا خودمو بازنده میبینم

من واقعا نمیتونم شوخی ک توش توهین باشه رو تحمل بکنم حالا هر چقد طرفی ک شوخی کرده برام عزیز باشه و صمیمی

اگه جاریت راضیه و صمیمیتشون به ضررت نیست صمیمی شو . البته قبل از همه ی اینا خودت باش . یوقت میبینی ص ...

جاریم راضیه ظاهرا اما خب بعضی کاراش از رو بدجنسیه و وقتی میبینم با اون مقایسه میشم و انگار اونو بیشتر دوس دارن منم فاصله میگیرم چون نمیپسندم رفتاراشو

من تجربم میگه فقط احترام بذار و خوش برخورد باش اما صمیمیت زیادی هم خوب نیست.  بگو بخند اما همیش ...

پس کارم درسته؟از بس جاریم میچسبه بهشون باعث میشه به منم گیر بدن یا باهام بد بشن.با اینکه نه بی احترامی کردم نه دوری کردم نه ارتباط نگرفتم.فقط چسبناک و زبونباز نیستم

پیشنهاد میکنم برای روابطت با مادر شوهرت به این فکر کن که دوست داری همسرت چطوری با مادرت رفتار کنه ، بعد با مادر شوهرت همونجوری باش ، یا مثلا فکر کن مادرت یه عروس داره دوست داری عروستون چه جوری با مادرت رفتار کنه ، دوست داری چقدر بهش نزدیک بشه ، میدونم الان همه میگن نه مامان من خوبه مامان من تو زندگی کسی دخالت نمیکنه و ..‌. ، واقعیت اینه که مادر هر کسی از نظر خودش بهترین مادر دنیاس 

من برام جالبه ما خانوما اگه مادرمون بزنه تو دهنمون میگیم از روی دوست داشتنه ولی اگه مادر شوهرمون کوچکترین حرفی بزنی میگیم دخالته ، شعار نمیدم منم خیلی وقتا از مادر شوهرم ناراحت میشم ولی میپذیرم که در واقعیت ادمها گاهی از مادر خودشونم ناراحت میشن بابا به خدا مادر شوهر ادم هم یه ادمه که رفتارش از روی خباثت نیست اگه خودت خوب باشی حتی اگه ادم بدیم باشه رفتارش نسبت بهت عوض میشه برای رفتارتم هیچ وقت خودتو با کسی مقایسه نکن چه اهمیتی داره جاریت چه جوری رفتار میکنه ؟ تو خودت باش خوب باش نتیجه اش رو میبینی 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد وجود نازکت آزرده گزند مباد 
2706