2737
2739
عنوان

براتون مهمه مادرشوهرتون دوستون داره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 57 پست
با من اینجوری ان و جبهه دارن با جاریم نه

نمیدونم والا چی بگم من جاری ندارم فعلا تک عروسم ولی در کل ازمن میشنوی زیاد برات مهم نباشه که چی دربارت فکر میکنن یا دوستت دارن یا نه تو احترامتو بگیر ولی خیلی تو نخشون نباش چون فقط خودتو اذیت میکنی یادت باشه تو هیچوقت نمیتونی همه رو از خودت راضی نگه داری پس راحت باش و برا خودت زندگی کن

این نیز بگذرد...                                   
نکنه راجع به منم اینو میگن،🤣🤣

😂😂😂اینا سیاستشونه واسه خر کردن عروس و سواری گرفتن.هروقت اینجوری میگه کمتر کارمیکنم و کمتر میرم ضدحال بخوره.😁😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیشنهاد میکنم برای روابطت با مادر شوهرت به این فکر کن که دوست داری همسرت چطوری با مادرت رفتار کنه ، ...

واقعیت اینه نمیشه مادرهمسرتو با مادرخودت مقایسه کنی چون مادرشوهرت تو رو دختر خودش نمیدونه.حالا هر چقدم ادم خوبی باشه.مگه اینکه گذشت زمان بخواد خلافشو ثابت کنه.زمان به من ثابت کرده مادرشوهرم منو بخاطر پسرش دوست داره و هیچوقت منو بعنوان دخترش نمیبینه و رفتاری که با دخترش داره با من نداره.پس منم با مامان خودم مقایسه ش نمیکنم

نمیدونم والا چی بگم من جاری ندارم فعلا تک عروسم ولی در کل ازمن میشنوی زیاد برات مهم نباشه که چی دربا ...

اره درست میگی.اما بخاطر کارای جاریم برا منم دردسر درست میشه.یهو میبینم مادرشوهرم تو قیافه س.میره رو مخم این تغییر رفتارا.سعیمو میکنم.مرسی عزیزم

2731
😂😂😂اینا سیاستشونه واسه خر کردن عروس و سواری گرفتن.هروقت اینجوری میگه کمتر کارمیکنم و کمتر میرم ضد ...

من با مادرشوهرم صمیمی نیستم که بیاد راجع به جاریم باهام حرف بزنه اما با اون صمیمیه و میدونم حرفمو زده😉حالا دقیقا چی گفته نمیدونم

من با مادرشوهرم صمیمی نیستم که بیاد راجع به جاریم باهام حرف بزنه اما با اون صمیمیه و میدونم حرفمو زد ...

منم صمیمی نیستم که.نه اون از زندگی من خبر داره نه من از اون.از حرصش نمیتونه جلوی دهنشو بگیره میگه.بعضی وقتهاهم که درشون بازه از قصد اینو باصدای بلند میگه که جاریم بشنوه مثلا به خودش بیاد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

برا من مهم نیست دوسم داشته باشه یا نه

فرق هم بزاره (که میزاره) بازم اهمیت نداره برام

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
واقعیت اینه نمیشه مادرهمسرتو با مادرخودت مقایسه کنی چون مادرشوهرت تو رو دختر خودش نمیدونه.حالا هر چق ...

خوب اون که معلومه هیچ کس مادر خوده ادم نمیشه و شما هم هیچ وقت عین دختر ایشون نمیشی رابطه خونی بین ادمها چیز فراتر از این حرفاس ولی من گفتم ببین دوست داری اگه مادرت عروس داشت باهاش چه جوری رفتار کنه ، این رو که میتونی تصور کنی البته شاید شما برادر نداشته باشی به خاطر همین سخته تجسم کردن این موضوع 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد وجود نازکت آزرده گزند مباد 
2738
خوب اون که معلومه هیچ کس مادر خوده ادم نمیشه و شما هم هیچ وقت عین دختر ایشون نمیشی رابطه خونی بین اد ...

چرا دارم.کاملا هم احترام میذارم و محبت میکنم و ارتباط دارم و.‌‌‌.. اما مادرشوهرم دوس داره منم مث جاریم باشم و چون نیستم باهام سرسنگین میشه یه روز در میون.کارایی که جاریم میکنه و البته همش محض خودشیرینیه کارای سختی به اون صورت نیس اما من اهل اینجور اداها نیستم و خودشیرین یا چسبناک نیستم مث جاریم

چطوری به این نقطه رسیدی؟خوش بحالت

از اولش همین بودم...همین که میدونم شوهرم منو دوست دارم برام کافیه...حالا هر چقدرم خواست به جاریام بها بده، چیزی از ارزش من کم نمیشه با اینکارش شخصیت خودشو نشون میده...البته الان سعی میکنه فرق نزاره و هدیه ای چیزی هست مثل هم باشه ولی اول ازدواج خیییلی فرق گذاشت خیییلی.شوهرم هم میدونه و حق رو به من میده همیشه همین که شوهرم حق رو به من میده برام بسه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
چرا دارم.کاملا هم احترام میذارم و محبت میکنم و ارتباط دارم و.‌‌‌.. اما مادرشوهرم دوس داره منم مث جار ...

نیاز نیست مثل اون باشی خودت باش مرور زمان ثابت میکنه که تو هر جوری که بودی از روی دورویی نبوده اونم بالاخره یه روزی یه جایی تو یه اتفاق نشون میده که همه رفتاراش از روی تملق بوده اگه مطمینی که رفتارت درسته ادامه بده به نظر من بعضی ادما که مثله شما خودشونن و الکی فیلم بازی نمیکنن خیلی محترم ترند از ادمای چاپلوس 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد وجود نازکت آزرده گزند مباد 
نیاز نیست مثل اون باشی خودت باش مرور زمان ثابت میکنه که تو هر جوری که بودی از روی دورویی نبوده اونم ...

تا الانم کارایی کرده که شخصیتشو نشون بده اما چون چرب زبونه روشون سرپوش گذاشته میشه.کلا دوس دارن خوش زبونی کنی و مث جاریم ۲۴ ساعته یا اونجا باشی یا زنگ بزنی و پسندشون اینه