2737
2734
کلن خودم هم پر از غم هستم😐😂

عکس منو دیدی؟تو شادیام همینم نمیدونم چرا

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عکس منو دیدی؟تو شادیام همینم نمیدونم چرا

عاره عزیزم قلب برات فرستادم ولی دقت نکرده بودم تالا ب غم تو چشمام فردا باید تاپیک بزنم نظرخواهی کنم🤣

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  
2740
مرسی عزیزم. .... اتفاقا الان پیج دکتر ناصری رو میدیدم و کارهاش خوب بود. ... ممنونم از راهنماییت 😚😚

خواهش میکنم 🌸🌸

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
[QUOTE=90659900]گشتیان   اچم بو تاپیکی تر    تا تیمو   عکسه حذو اکن😒  دیوه ...

خخخخ خوم له وقیح خراوترم   عکس انیرن     اسکرین شاتی له اگرم   خاص و ذره بینی سیری اکم  تجزیه تحلیلی اکم   جا حذوی اکم

@عاطیatijoon     بیا عشقم

جوون مرسی عزیزم نبودم تصادف کرده بودم تازه امشب بالا اومدم مرسی از صدا کردنت 😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706