2737
2739
جوون مرسی عزیزم نبودم تصادف کرده بودم تازه امشب بالا اومدم مرسی از صدا کردنت 😍

وای تصادف چرا؟ خدانکنه 😓 خوبی الان؟ 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
جوون مرسی عزیزم نبودم تصادف کرده بودم تازه امشب بالا اومدم مرسی از صدا کردنت 😍

چراعزیزم

چیزیت کـ نشده

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای تصادف چرا؟ خدانکنه 😓 خوبی الان؟ 

مرسی عزیزم دو هفته پیش قهرمانی پرسپولیس مثلا رفتیم بیرون جشن قهرمانی موقع برگشت ساعت ۳ ونیم صبح ی ماشین از عقب با سرعت  کوبید بهمون شانس اوردیم کپسول گاز داداشم خالی بود وگرنه منفجر میشد ماشینمون بعد بیمارستان اینور اونور حال روحیمم خوب نبود الن بهترم فقط چند روزه تپش قلب گرفتم ی دفعه انگار قلبم میاد ت دهنم مرسی ب یادم بودی 😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
چراعزیزم چیزیت کـ نشده

دوهفته پیش قهرمانی پرسپولیس مثلا رفتیم بیرون جشن قهرمانی موقع برگشت ساعت ۳ ونیم صبح ی ماشین با سرعت کوبید بهمون بیمارستان اینور اونور بعد حال روحیمم خوب نبود الان بهترم فقط ی خورده تپش قلب گرفتم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2740
دوهفته پیش قهرمانی پرسپولیس مثلا رفتیم بیرون جشن قهرمانی موقع برگشت ساعت ۳ ونیم صبح ی ماشین با سرعت ...

خداروشکر ک بخیر گذشته❤

انشالله درس میشه تاثیر استرس تصادفه.منم تجربه کردم تاچن وقت هستش باادم

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
خداروشکر ک بخیر گذشته❤ انشالله درس میشه تاثیر استرس تصادفه.منم تجربه کردم تاچن وقت هستش باادم

اره خیلی بده خدارو شکر ب خیر گذشت مرسی عزیزم ب یادم بودی 😍❤

مرسی عزیزم دو هفته پیش قهرمانی پرسپولیس مثلا رفتیم بیرون جشن قهرمانی موقع برگشت ساعت ۳ ونیم صبح ی ما ...

وای عزیزم خدا رحم کرده بهتون. خداروشکر ک خوبی 😍 انشالا همیشه سالم باشی 🤩

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
اره خیلی بده خدارو شکر ب خیر گذشت مرسی عزیزم ب یادم بودی 😍❤

😊😊❤❤

وای عزیزم خدا رحم کرده بهتون. خداروشکر ک خوبی 😍 انشالا همیشه سالم باشی 🤩

❤❤❤