2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسم دلسا خیلی شنیدم ولی اینی که شما گفتین هیچوقت به ذهنم نرسیده

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
2738
اسم مورد پسند من نیست ولی چرا اینجور تلفظ می‌کنند آدم ناراحت میشه، احتمالا میخوان مسخره کنند که شما ...

اره همین دیگه خواهر شوهرم هر اسمی میگیم ایراد میگیره

اسم ب اون قشنگی میگم ک چ ربطی ب دولسا داره نمیدونم

اره همین دیگه خواهر شوهرم هر اسمی میگیم ایراد میگیره اسم ب اون قشنگی میگم ک چ ربطی ب دولسا داره نمی ...

اصلا چرا میری میگی موقع زایمان اسمش میگین یا هروقت شناسنامش گرفتین اعلام کنین اینجور موقع ها هرکی یه چیزی میگه

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
اره همین دیگه خواهر شوهرم هر اسمی میگیم ایراد میگیره اسم ب اون قشنگی میگم ک چ ربطی ب دولسا داره نمی ...

آها پس تقصیر شماست که نظر میخوای و تو جمع مطرح میکنی، شما باید اسمو خودت بپسندی روز آخر به همسرت بگی بری شناسنامه بگیری بعد به مادر و پدر و بقیه اعلام کنید، معلومه الان هرچی بگی مخالفت می‌کنند 

فاطی ام❤️
اره اسم قشنگیع همسایه ما اسم دخترش دلساس خیییلی نازه و بانمک

که متاسفانه خاهرشوهره من شعور نمیفهمه چی هس کلا

کارش مسخره کردن اسم های انتخابیمه منم دیگ تا موقعی ک دخترم ب دنیا بیاد اسم رو بهش نمیگم

2706