2737
2734
عنوان

حساسیت همسر به بیرون رفتن

482 بازدید | 22 پست

راهی هست واقعا حساسیتش کم بشه؟؟؟؟؟ من گاهی دلم میخاد بعد افطار برم پیاده روی با خواهرم یا مادرم (نه تنها) .یا با ماشین با خواهرام بریم دور بزنیم ..ولی همسرم خوشش نمیاد و حساسه روم ! راهی هست این حساسیتش ازببین بره یا خصلتشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند وقت از محرم بودنتون میگذره؟؟

واینکه باهم دوست بودید یاخیر؟

این دوتاسوالمو حتما جواب بده تابهت بگم گلم

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2738

حساسه روت خصوصا اینکه شب هست سرت میترسه...بگو یا باهم بریم 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
8ماهه عروسی کردم . دوسال عقد بودم

منم 9 ماهه ازدواج کردم قبلش 4 سال باهم دوست بوديم نميزاره تنها برم جايي در ماه با کلي التماس شايد يه بار بزاره برم بازار ولي من شوهرم ن شکاکه ن بدبين حساسه روم 

سرنوشت را باید از سر نوشت

بعد افطار دیره یکم! روزا میتونی تنهایی بری؟! البته شوهر من ازین حساسیتا نداره ولی میتونم درک کنم شوهرتو و البته حال خودتو: بابای خودمم قانون خونش این بود که هرجامیریم قبل اذون شب خونه باشیم و خیلی سفت و سخت پیگیر این قضیه و قانون بود و جرات سرپیچی و قانون شکنی نداشتیم هیچکدوممون

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

شوهره من کلا با تاریکیه هوا مشکل داره میترسه یوقت اتفاقی بیوفته بخاطره همین قبل تاریکی هرجا با هرکی برم کاری نداره ولی بعده تاریکی دعوام میکنه 

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2706