2733
2734
عنوان

بنظرتون شوهرم اینستا نصب کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از اين چيزا همجا هست مهم اينه عكس نذاري و هيچكس غريبه ايم فالو نكني كه سر ارتباط و حرف باز بشه.

کلا صفحه رو ک باز کنی کلی عکس و .... جلوت باز میشه من این چیزا بیشتر برام مهمه بالاخره مردا هم ادمیزادن میرن همه جا سرک میکشن،حالا قطعا ک نباید فالو بشه طرف...من ازین دید زدنا خوشم نمیاد اینجوری زن و شوهر نسبت به زندگیشون سرد میشن

این نظر منه

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
2731
شوهرم قبلا داشت اصلا استفاده نمیکرد ی مدت گیر داذه بود بذا نصب کنم همه همکارام دارن منم گفتم نصب کنی ...

خوب گفتی تا میتونی مقاومت کن😅😅

اصن تعجب میکنم اینقد گارد میگیرن در برابر اینستا 😐  دخترای اینستارو تحریم کنی براش  دخت ...

بحث این نیس ک بره درخواست دوستی بده ب کسی، چون تو تل گرام ریخته!!

دختر کوچه خیابون ک لخت نمیان تو خیابون، کسایی ک تو اینستا هستن دیگ چون مجازی هست و فقط عکس و فیلم خب دیگ حجاب ک براشون مهم نیس

البته بعضیا رو گفتم من نه همه

اگه نصب کنی برابقیه شمارت میفته مث تل گرام که واردشدی؟یا ربطی نداره،میخوام دزدکی نصب کنم وشوهرمو بکوبم😒

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
کلا صفحه رو ک باز کنی کلی عکس و .... جلوت باز میشه من این چیزا بیشتر برام مهمه بالاخره مردا هم ادمیز ...

منم خيلي مخالفم بااين چيزا

شوهرمنم البته اهل اينستا نيس تلگرامم بزور من داره

اگه نصب کنی برابقیه شمارت میفته مث تل گرام که واردشدی؟یا ربطی نداره،میخوام دزدکی نصب کنم وشوهرمو بکو ...

نه اما تو مخاطبینشون میبینن ک اضاف شدی

استارتر من شوهرم گوشی نداشت خودم مجبورش کردم گوشی بگیره و تل و اینستا نصب کنه قبلا تو کل روز کلی اس میدادیم ولی از موقعی ک اینا رو نصب کرده فقط ی سلام علیک همین همش آنلاینه ولی باهم کاری نداریم واقعا این اشتباه نکن و نصب نکن براش 

نکنی بهتره ...تو این دوره زمونه اعتماد چیه بابا،،،به هیشکی نمیشه اعتماد کرد ...حالا یه شبکه ی مجازی نداشته باشی خیالت راحتتره 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
بحث این نیس ک بره درخواست دوستی بده ب کسی، چون تو تل گرام ریخته!! دختر کوچه خیابون ک لخت نمیان تو خ ...

تو مهمونیو عروسی ک همین جوری میان 

مگه تو فیلم و عکسای گوگل نمیشه این جور چیزا و بدتراشو پیدا کرد؟؟مردی ک ذاتش خراب باشه میره با همونا خودشو... 

زیاد تاپیک میبینم اینجا ک ناراحتن تو گوشیه شوهرشون عکس و فیلم بد پیدا کردن 

👄💄👠
2706