2733
2739
عنوان

بیاید بگید آیا من عجیبم

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 79 پست
استارتر صدف لنز میذاره که قیافش کلی تغییر میکنه  مژه میذاره  همیشه آرایش داره  رنگ ...

اره میدونم عکس من بدون آرایش بود شاید اگه در حد اون آرایش کنم خوشگلتر بشم

یه مسئله دیگه ام اینکه زیبایی شناسی یه بحث سلیقه ایه🙄 یکی از چشم رنگی خوشش میاد یکی چشم مشکی یکی ...

دقیقا..

بنظرم چهره استارتر 

خیلی نچرال و بیبی فیس وناز تر بود😍😍

دوست پسرت راست میگه استارتر 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشقمه به چشمش خوشگل میام زیباییم تا حد زیادی سلیقه ای صدفم به نظرم با آرایش بیشتر جذابه بدون آرایش ...

بابا خوشگل کی بودی تو😄😄😄😄😄😄خودتم که نظره بوی فرندتو داری .فقط میخوایی یه آرای مثبتی هم از نی نی سایتیا داشته باشی که داری 😊😊

2728
عاشقمه به چشمش خوشگل میام زیباییم تا حد زیادی سلیقه ای صدفم به نظرم با آرایش بیشتر جذابه بدون آرایش ...

عزیزم هیچوقت خودت رو با این بیوتی بلاگرا مقایسه نکن

چون این قیاس مع الفارغِ

چطور میتونی خودتو با کسی که هزارجور عملای زیبایی و هزارنوع لوازم آرایشی از بهترین مارک ها داره مقایسه کنی

بعدم اینا عکسا و فیلماشونو بابهترین دوربینا و بهترین برنامه ها میگیرن

در کل تفاوت شرایط زمین تا آسمونه!

همیشه خودتو باکسایی مقایسه کن که شرایطشون مثل تو باشه

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤
2738

سلام. دوست عزیز شما اینجور شروع کردی که دوست پسرم اون خانومو زشت میدونه درصورتی ک بنظر من خیلی خوشگله و منو از اون خوشگلتر میبینه. و اسم تایپیک هم گذاشتی ایا من عجیبم و در جواب کسی که باهات موافق بود و گفت تفاوت شما با اون خانم زمین تا اسمون. نوشتی  اونم با ارایش خوشگله و ب اون یکی کاربر گفتی شما چرا ناراحتی. این نشون میده ک این تایپیک و زدی که جواب مثبت بگیری و تایید . چون با نظری ک ظاهرا با نظر اولیت موافق بود مخالفت کردی . نشون میده خیلی مهرطلبی و این تایپیک با عرض معذرت مسخرست. چون همه اقایون درجواب این جور حرفا برای اینکه طرفشون ناراحت نشه هنین حرفی رو میزنن ک دوست شما زده حالا چه واقعا نظرشون همون باشه چ نباشه. ولی شما زیبا هستید . یعنی همه افریده های خدا زیبان و زیبایی یک موضوع سلیقه ای.

منظورم اینکه اگه شما از ته دل با عنوان تایپیکت موافق بودی باکاربرایی ک حرف خودتو تایید کردن مخالفت نمیکردی. این نشون از اعتمادبنفس پایین و مهرطلبیت داره که دنبال تایید تو مجازی هستی

2706