2733
2739
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ولی یبارباهاش دعوا راه انداختم میدونستم لجبازه لج شو دراوردم گفتم فراموشم کن. سخت قبول کرد ک من ...

اره دیگه فامیلی بده هی میبینی طرف رو.بالاخره ابروریزی میشه کسی بفهمه.من خودم کامل متوجه نگاه پسر خالم میشم ولی تا امشب برخورد واضحی نداشته ولی نگاهش رو میفهمم و اینکه همیشه خودش رو تو دید من میاره نمیگم واسه من ولی میدونم واسه اینکه منو ببینه.دلم براش میسوزه.کلا ولم واسه هر کسی که به عشقش نرسیده میسوزه.با اینکه خودم عاشق کسی نبودم ولی میدونم خیلی سخته

ما ملت حسينيم
2728
واقعا حرفتون درسته و از تصمیم اونموقع اصلا پشیمون نیستم. منم ازش علتشو پرسیدم ولی جوابی نشنیدم

اها. اشکالی نداره ایشالله هرجایی هست خوشش باشه. امیدوارم ک یه دختر خانوم خیلی خوب هم بیاد تو زندگیتون و خوشبخت بشین

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
قصد نداری باز اقدام کنی؟؟؟؟ نزار مثل من پشیمون شی من تو عروسیش براش دست زدم کل کشیدم جیگرم اتیش گرفت ...

الان دیگه نه.5 سال گذشته وتقریبا باهاش کنار اومدم. سختیاشو تحمل کردم. بیخوابی, ناراحتی ,اشک و.............

2740
اره دیگه فامیلی بده هی میبینی طرف رو.بالاخره ابروریزی میشه کسی بفهمه.من خودم کامل متوجه نگاه پسر خال ...

خیلی التماسم کرد ک فقط بهش نگم ک فراموش کردم. خیلی خیلی التماسم کرد اونم کسی ک من تمام عمرم در حسرتش سوختم. 

ولی بهش گفتم بروووو...

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
بنظر من عشق چیزیه که فراموش هم نشه کم رنگ میشه. ...عشق یه هیجانه وهیچی جز ازدواج نمیتونه اون شخص روب ...

الان کمرنگ شده ولی هیچ علاقه ای ب ازدواج ندارم .تقریبا تصمیمو گرفتم ک با این شرایط ازدواج نکنم

الان کمرنگ شده ولی هیچ علاقه ای ب ازدواج ندارم .تقریبا تصمیمو گرفتم ک با این شرایط ازدواج نکنم

آفرین

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

با اجازه اسی بچه ها اگه میشه تاپیک اخرم یه داستان نوشتم اونو بخونید اخرش گزارش بزنید مرسی

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
خیلی التماسم کرد ک فقط بهش نگم ک فراموش کردم. خیلی خیلی التماسم کرد اونم کسی ک من تمام عمرم در حسرتش ...

اخه دیگه ازدواج کرده دلیلی برای ادامه این دوست داشتن نیست دیگه باید نهایت گذاشت یه گوشه دل و زندگی کرد

ما ملت حسينيم
2706