2733
2734
عنوان

امروز عکس رنگی رحم. بیایید از تجربه ام بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 181 پست
وا.عزیزم قصد نداری ریشه ای پیگیری کنی؟

نمیدونم...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
وای چقد حس خوبی داری الان...امیدت بخدا باشه

نمیدونم واقعاپرازاسترسم اولش تیترم پایین بودگفتن خارج رحمه رفتم سونوچیزی ندیدن بعداون دیگه نرفتم گفتم چن هفته بگذره یدففه میرم پناه برخدا

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم واقعاپرازاسترسم اولش تیترم پایین بودگفتن خارج رحمه رفتم سونوچیزی ندیدن بعداون دیگه نرفتم گفت ...

انشالا ک خیره...منم خیلی پشیمونم ک تا رفتم سونو گفتن قلبش تشکیل نشده رفتم سقط کردم😭 آخه چنتا از آشناهارو دیدم ک دکتر ب اونام گفته بود قلب تشکیل نشده و باید سقط شه ولی اونا سقط نکردن الانم هر ۳ دختر دارن ماشالا چقدم نازو قشنگن..کاش منم یکم صبر میکردم

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2731
خب عزیزم اونجا ک خودشون شیاف و مسکن میدن خب چرا مصرف نکردی اینقدر درد رو تحمل کردی

نه برای من ندادند وفقط انتی بیوتیک داد و بروفن برای بعدش

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

خانم هایی که در انتظار بچه هستن و دکتر براشون عکس رنگی نوشته حتما و با خیال راحت برن انجام بدن....چون تاثیرش در روند بارداری خیلی زیاده. ...وقتی دیگه دو تخت میخوابی دیگه همه چی برات قابل تحمل میشه..اگر لوله ها گرفتگی داشته باشن و چسبندگی ممکنه کم درد داشته باشه اونم در حد پریودی. ..غیر قابل تحمل نیست که آدم غش که ..استارتر شاید ضعیف هستن که ایتطور شدن...من خودم انجام دادم    یک ماه بعد باردار شدم خدا روشکر ....

با خیال راحت انجام بدید ..لذت بخشه که لوله هات باز بشن و چسبندگی اش برطرف بشه ....

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 
2738
آره بخدا مثلاامروزعکس رنگی گرفتم چندروزبعدش نزدیکی داشتم اهمون یه بارم حامله شدم قبلایه سقط داشتم

درسته که میگند ماه بعد از عکس رنگی باید اقدام کنید و ماهی که عکس رنگی گرفتید اقدام نکنید؟؟؟

بخاطر اینکه ماده حاجب هنوز تو بدنتونه؟؟؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
خانم هایی که در انتظار بچه هستن و دکتر براشون عکس رنگی نوشته حتما و با خیال راحت برن انجام بدن....چو ...

بله وقتی دکتر عکس رنگی مینویسه باید برید . من با وجود این همه درد بازم مجبور باشم میرم چون از وضعیت رحم و تخمدان بی اطلاع بودم. البته هنوز جوابشو ندادند خدا کنه مشکلی نداشته باشم. خیلی نگرانم.

بيهوشي اصلا نداره،فقط بي حسيه،يه آمپول توي واژنت ميرنه بعدش كه احساس كردي سِر شدي ميان يه مايعي رو ب ...

یعنی اشکالی نداره همین ماه اقدام داشته باشم؟

بعضی‌ها گفتند ماهی که عکس گرفتی اقدام نکن چون ماده حاجب و لوله هاست .ضرر داره سقط میشه؟؟؟

یعنی اشکالی نداره همین ماه اقدام داشته باشم؟ بعضی‌ها گفتند ماهی که عکس گرفتی اقدام نکن چون ماده حاج ...

از نظر اقدام و پزشکی  اشکال نداره چون خودم از دکترم پرسیدم ولی گفت ماه بعد اقدام جدی کن ....

..من خودم همون چند روز بعد  عکس رنگی اقدام کردم و پریود شدم ولی ماه بعد باردار شدم

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 
به دکترم پیشنهاد بدم عکس رنگی رو؟؟؟ البته حامله نشدن من بخاطر هرمون بالای پرولاکتینه که الان قرص خو ...

من خودم پیشنهاد دادم ولی دکتر گفت چون مشکوکم به رحم تک شاخ برو عکس رنگی.

2706