2737
2739
عنوان

امروز عکس رنگی رحم. بیایید از تجربه ام بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 181 پست
بابا خودمونیما  پیاز داغشو زیاد گردی   اینجوری می گید یه عده بیچاره جرات نمی کنن ...

بخدا راست میگم. من استفراغ کردم. شاید برای من اینجوری بود.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
سخت بود؟

آره واقعااااا

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای نگو توروخدا تازه بعد از ۸ماه دلمو راضی کرده بودم برم عکس بگیرم بازم استرس گرفتم😣

برو اصلا چیزی نیست 

الکی گنده ش می کنن 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
یه بار معلوم نبود...گفتن بار دوم بگیریم....بعد دیگه یه مشکلی پیش اومد چندسال نرفتم باز رفتم گفتن ۳با ...

ای بابا ان شاالله خدا راه هیچکس رو به دکترا باز نکنه به حق پنج تن 

شهزاده و پرنسس
2728
آره منم الان درددارم هنوز 

من فکرکردم خیلی بزرگش مکنه پس راسته تازه اون گفت لوله هامشکل نداشتن

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
چرا نزاره خب درد داره....لطفا فاز منفی باز نزارید

وا.الان من فاز منفی میزارم یا استارتر.

نگفتم مثل خیلیا بهش،که دروغ میگی.گفتم هر صد نفر شاید یکی استثنا اینجوری بشه.تو دل مردم خالی نشه.

از زایمان بدتر توصیف کرد.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
ای بابا ان شاالله خدا راه هیچکس رو به دکترا باز نکنه به حق پنج تن 

الهی آمین

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
چرا خاطره بدتونو به اشتراک میزارید.خیلیا واجبه براشون و باید اینکارو بکنن.چرا میترسونی.همه که مثل هم ...

گل گفتی😘😘

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
جاری بازی در اورده 😂😂😂 باور نکن  من دو بار انجام دادم  این که برات تعریف کرده درد زا ...

منم خندم گرفت قسم میخوردبه خدانمیدونم😆😆😆

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
چرا خاطره بدتونو به اشتراک میزارید.خیلیا واجبه براشون و باید اینکارو بکنن.چرا میترسونی.همه که مثل هم ...

تکنسین که انجام داد گفت حتما چسبندگی داشتی.

جوابشو فردا میدن.

ولی نمیخوام بترسونم من اگر میدونستم حتما شیاف استفاده میکردم.  

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
وا.الان من فاز منفی میزارم یا استارتر. نگفتم مثل خیلیا بهش،که دروغ میگی.گفتم هر صد نفر شاید یکی است ...

خخخخخخ....والا به خدا درد داره ولی واقعا زیادم نیست

استارتر حتما استرسم داشته که تاثیر روش گذاشته...من ۳بار انجام دادم دیگه برام مثل تو صف نونوایی رفتنه😂😂😂

خخخخخخ....والا به خدا درد داره ولی واقعا زیادم نیست استارتر حتما استرسم داشته که تاثیر روش گذاشته.. ...

😂😂😂

بخدا راست میگم. من استفراغ کردم. شاید برای من اینجوری بود.

اصلا نمیگیم تو دروغ میگی که.قسم نخور.متاسفم که درد کشیدی.ولی بالای نود و پنج درصد خیلی راحتن.دردفقط در حد دو سه دقیقه.فقط گفتم نترسون بزار بقیه هم برن.حتی اگه قراره درد بکشن.چاره.چیه.

مثل اینکه یکی بیاد جهنم زایمان طبیعیو توصیف کنه.خب بالاخره که باید بزاییم.از دهنمون که نمیاد بیرون.

الان دوستام که زاییدن جزعیات رو برام تعریف نکردن.دمشونم گرم.گفتن ول کن.میترسی 

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
من فکرکردم خیلی بزرگش مکنه پس راسته تازه اون گفت لوله هامشکل نداشتن

نمیدونم بقران.

من خیلی اذیت شدم. هر کسی نوبتش بعداز من بود منودید ترسیده بود. البته خودم ندیدم شوهرم میگفت چون من حالم بدشد و و راهرو غش کردم اومدن واطاق بستریکردند.      

2706