2733
2739
عنوان

به نظرتون مربیمو عوض کنم؟

140 بازدید | 11 پست

مربیم خوب پارک دوبل و دور دو فرمون رو یادم داده اما اشکالایی که دارم اینه که گفتن موقع پیچیدن تو تقاطع ها و ورود به کوچه و اینا کلاج بگیرم یا اینکه تو دور دو فرمون موقع ایست نگفتن که خلاص کنم دنده رو

یه جلسه تمرینی افسر واسم نوشته چون رد شدم ...به نظرتون این یه جلسه رو با مربی جدید بردارم؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه تو دور دوفرمانه ماشینو خلاص میکنن ؟؟

خروج از پارک 

فرمان و به سمت چپ برگردون

دنده عقب بگیر فرمان به سمت راست

بعدش دیگه حرکت کن جلو

من دیگه ی اول قبول شدم هفته ی قبل

افلاطون و کلاغپر سابق 
2738
په عوض میکنم با ماشین آموزشگاه ک۶ امتحانم با اونه بگیرم فک کنم بهتر باشه...ممنونم عزیزم

کلا تا الان چقدر هزینه کردی؟

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
کلا تا الان چقدر هزینه کردی؟

۷۴۸ تومن که آموزشگاه گرفت

دو جلسه مربی اضافه نوشت ۱۰۸ تومن

۱۵ تومن عکس شدش

۵۰ تومن فیشای بانکی 

۲۷ تومن معاینه پزشکی 

الانم که ۷۰ تومن واسه مربی و امتحان دوباره نیشه

یعنی دیگه کم آوردم اگه قبول نشم واقعا خیلی سخت میشه چون دلن واسه بابام میسوزه مسافر کشی کنه و اینجوری پول خرج میشه😔

مگه تو دور دوفرمانه ماشینو خلاص میکنن ؟؟ خروج از پارک  فرمان و به سمت چپ برگردون دنده عقب بگ ...

ایست دارم موقع دور دو فرمون تا دنده عقب بگیرم  طول میکشه اگه بزارم تو خلاص کلاجم که از زیر پام رد بشه باز امکانش نیس بخوره به ماشین جلویی