2733
2739
عنوان

کیا خونشون طبقه اوله؟بیاین؟

1426 بازدید | 34 پست

سلام.ما در حال حاضر خونمون طبقه چهارم و آخرین طبقس ولی محلش متوسطه و زیاد دوسش ندارم.یه خونه دیدیم طبقه اول از یه ساختمون ۴ طبقه که صفر هست و از خونه فعلی شیکتره و محله خیلی بهتر.البته دو سه طرف خونه ساخت نشده و کوچش خلوته ولی آینده خوبی داره.راستش من از طبقه اول میترسم حس میکنم امنیت نداره.شوهرم میگه دور ساختمون از تو حیاط نرده میزنیم.در بالکن رو هم نرده کشویی میزنیم تا میریم بیرون قفل کنیم دزدگیرم میزاریم.هر چند میدونم احتمالا زیرمون سرده و شاید سر و صدا هم داشته باشم.البته کوچه خلوتیه.ولی با پولمون این محله های خوب فقط طبقه اول بهمون میدن.گفتیم چند سال بشینیم دست و بالمون باز بشه.به نظرتون میتونم با این طبقه کنار بیام؟

کاش یه خونه پیدا میکردیم صفر نبود میتونستیم طبقه بالاتری بخریم.متاسفانه چیزی نیست.دعا کنید یه چیز مناسبتر پیدا کنیم.همش فکر دزد تو سرمه.شوهرم دیگه خسته شده میگه پس فردا میریم قرارداد مینویسیم.روز به روزم داره میره بالا.بد وضعیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه ای که  دیدیو بخر و امنیتشو درست کن . نرده دور بالکن و در ضد سرقت  و  قفلای محکم و طلاهام تو بانک

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2728
خونه ای که  دیدیو بخر و امنیتشو درست کن . نرده دور بالکن و در ضد سرقت  و  قفلای محکم ...

در ضد سرقت داره دوس ندارم شکل زندون بشه ولی چاره ای ندارم.پله پله فعلا محله رو درست کنیم به خاطر بچه ها

2738
اره سرده همیشه  زیرمون چون پارکینگ زیرمون  ولی بهتره چون اسانسور خراب شه هم مشکلی نیس

شما پکیج دارین؟خونه بابام بخاریه زمستونا سرده البته یه طرف سالن بخاری داره پکیج چند جای سالنه.خونه الانم خیلی گرمه زمستونا.

ما خونمون رو دادیم برای ساخت و ساز

سازنده برای من یه آپارتمان گرفته طبقه اول 

اون موقع تاپیک زدم بعدها حذف کردم اگه بود میخوندی

البته شاید من مجردمم اینطوری اذیت شدم

دزد امد باطری ماشین رو توی پارکینگ برد با اینکه دزدگیر داشت

سوز سرما از پارکینگ میاد بالا

آلودگی ماشین و رفت و آمدهای نصف شبش

بازی بچه ها توی پارکینگ 

و محکم بستن درب بیرون

صدای پمپ آب الانم داره میاد

من راضی نیستم فقط منتظرم برم

ما خونمون رو دادیم برای ساخت و ساز سازنده برای من یه آپارتمان گرفته طبقه اول  اون موقع تاپیک ...

در ورودی پایین به لابی شیشه سکوریت داره.اگه هم همه پول بدن دوربین میزاریم.۸ تا واحدیم.مسلما واحدهایی بالایی خیلی بهترن.کاش یه  جا پیدا میکردیم صفر نبود ولی طبقه بالاتر بو  با پولمون جور بیاد.ای خدا 

این جا که هستیم اینقدر دنج و خوبه ولی بالاخره باید محلمو عوض،کنم.

ما اولیم  بد نیست  این هم نوعی از زندگیه حتما برو

مرسی.شاید اینقدرا هم بد نباشه.خونش شیکه و به روزه هر چند اتاقاش کوچیکه ولی کمدای خوبی داره.شوهرم افتاده سر لح.میدونم همه چیز با همه نمیشه متراژ بالا طبقه بالا محله خوب خونه خوب و خوش نقشه و پولش همش دارم مقایسه میکنم خیلی سخته 

2706