2733
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنین

68 بازدید | 6 پست

من شدیدا زود رنجم

تو خانواده ای بزرگ شدم که همیشه بهم گفتن مواظب رفتارو کردارت باش که کسی رو ناراحت نکنی و وقتی دیدم تو اجتماع همچین خبری نیست بد جوری تو ذوقم خورد .فکر میکردم دیگران مشکل دارن ولی نه .الان کم کم دارم یاد میگیرم مشکا از منه  کمتر خانواده ای این رو به فرزندشون یاد میدن

به خاطر زودرنجی خیلی روابطم رو با ادما محدود کردم

چون سریع ناراحت میشم و نمیتونم عکس العملی نشون بدم

تر جیح میدم با کسی رابطه نداشته باشم که ناراحت هم نشم

یه حرف کوچیک سالها تو ذهنم میمونه ...

تو مواقعی که کسی حرف ناراحت کننده ای بهم بزنه  مخصوصا خانواده شوهر نمیتونم جواب بدم اون لحظه چیزی به ذهنم نمیاد زبونم قفل میشه

در کل زود قهر میکنم

میخام این رفتارمو عوض کنم میشه راهنماییم کنین چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد شبیه منی با این تفاوت ک من فقط نسبت ب بعضیا تا ی حدودی زبونم قفل میشه و حرفی نمیزنم اما برا بقیه خصوصا آشناترها متاسفانه با صدای بلند شبیه هوار حرفامو ک میتونم خیلی اروم بگم داد میزنم سرشون

عزیزم ما آدما 1 تن داریم و 1 من

این جمله ای که میگم شاید بعدها متوجه معنای واقعیش بشی

ایت الله مجتهدی رحمت الله علیه میگفتن که برا اینکه ناراحت نشی از حرف کسی

خودت را کسی ندون

یعنی من خودت را بشکن

همه ناراحتی ها سر غرور و منه آدم بوجود میاد

عزیزم ما آدما 1 تن داریم و 1 من این جمله ای که میگم شاید بعدها متوجه معنای واقعیش بشی ایت الله مجت ...

من بیشتر از این ناراحت میشم ک کاری ب کار هیچکس ندارم ن  اهل مسخره کردنم ن تیکه انداختن ولی همین ادما بهم میگن ساده و بهم  تیکه میندازن برا همین نمیتونم جواب بدم قهر میکنم حالام دنبال اینم چیکار کنم راحت جواب بدم و قهر نکنم