2737
2734
عنوان

بعد از پنج سال جدایی

2633 بازدید | 131 پست

سلام دوستان ازتون میخوام کمکم کنید 

پنج سال پیش من و آقایی با هم در ارتباط بودیم و قصدمون ازدواج بود 

اما بخاطر وجود یه سری شرایط مجبور شدیم جدا شیم 

حالا من بعد از پنج سال جدایی نتونستم فراموشش کنم 

با یه مشاور صحبت کردم گفت برو خودتو یادش بنداز یه پیام بده ولی نه یه جوری که انگار آویزونی میخواستم بهش پیام بدم که شک کردم به اینکه نکنه منو فراموش کرده باشه یا کس دیگه ای رو بخواد برای همین استخاره گرفتم دو بار و هر بار خوب اومد 

به نظرتون چیکار کنم دوستان 

من مال پنج سال قبلم بیخود از تو توقع داره قلبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بعد چهارده سال خودم رو يادش انداختم حالام زنش شدم 😍😍😍❤️❤️❤️

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728

من بودم اینکارو نمیکردم تو ابن پنج سال ادما عوض میشن شرایطشون خودشون اصلا معلوم نیس اون الان ازدواج کرده نکرده کسی تو زندگیش باشه نباشه چه فایده داره اخه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738

پیام بده بهش حال و احوال کن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

واقعا مشاور بودن ایشون؟؟

ن اصلا این کارو نکن اگ شما شمارشو دارین ک پیام بدین احتنالا ایشونم دارن یا میتونن بدست بزارن پس اگ ایشون کاری نکردن یعنی فراموشتون کردن و احتمال داره تشکیل خانواده داده باشه و ی پیام شما باعث لغزش ایشون و بهم ریختن زندگیش باشه

شمارشو داري؟

اول تل گرام و اينستاشو چك كن ببين كسي تو زندگيش هست يا نه؟

اگه كسي رو داشت بيخيالش شو

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706